AUTHOR BIKES X FEST STOP

Termín12.07.2018

LokalitaLipno nad Vltavou

Přinášíme Vám první čestvé informace o 9. ročníku oblíbené MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR, která Vás tradičně obohatí v první polovině letních prázdnin ve 4 největších areálech pro letní dovolenou v ČR!

Opět se můžete těšit na bohatý program pro celou rodinu zdarma!

To hlavní - show letních extrémních sportů (freestyle BMX, skateboarding, freestyle scootering) v podání předních sportovců ČR v mobilních překážkách, které vyrostou v jednotlivých areálech, doplní soutěže o skvělé ceny a aktivní program v jednotlivých zónách oficiálních partnerů akce!

TERMÍNY MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2018:

-       5. 7. 2018 - Aquapark Žamberk, Žamberk
-       12. 7. 2018 - Landal Marina Lipno, Lipno nad Vltavou
-       19. 7. 2018 - Camping Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí
-       24. 7. 2018 - ATC Merkur, Pasohlávky

Při nepříznivé předpovědi počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu akce. 
O změně bychom Vás s dostatečným předstihem informovali.

summer_xfest_2018_banner_959x259.jpg

Připravený pro Vás máme bohatý program pro celou rodinu zdarma! Adrenalin na akcích rozhodně chybět nebude! Těšit se můžete na profesionální sportovce a show letních extrémních sportů (BMX, SK8, Freestyle Scooter) v exkluzivních mobilních překážkách agentury VSA Xtreme. Na akcích se vystřídá Mercedes-Benz minirampaVSA Xtreme minirampaFunbox setup!

Na každé akci v rámci tour vyroste festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde budete moci strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru našeho programu:

 • Jeden z hlavních partnerů tour, společnost Mercedes-Benz, návštěvníkům nabídne velkou zónu, kde si kromě krásných vystavených vozů budete moci zazávodit na herních konzolách a získat tak vychytané dárky.
 • Pro milovníky jízdy na kole nebude chybět půjčovna vychytaných kol Author, které budete moci otestovat na přilehlých cyklostezkách zdarma. Postačí Vám k tomu občanský průkaz...
 • Bude pro Vás připravená Author zóna, kde si vyzkoušíte jízdu zručnosti na malých kolech Author KING KONG.
 • Milovníci cestování se seznámí s obytnými vozy a přívěsy značky KOVDethleffs.
 • Nebudou chybět zábavné soutěže se zvětšeninami batohů hlavního partnera tour, společnosti Topgal,který stejně jako ostatní partneři SUMMER X FEST TOUR věnoval hodnotné ceny do soutěží.
 • Můžete se těšit na mnoho soutěží, jako je například soutěž v balancování na indoboardech, slalom, basic balance.
 • Dále pro Vás máme připraveno spoustu workshopů, kde jsi budete moci zapůjčit veškeré sportovní vybavení a chrániče. Naše mobilní překážky vám budou plně k dispozici za doprovodu profesionálních sportovců.
 • Na každé zastávce si budete moci vyzkoušet současný moderní sport na vodě - paddleboarding. Připravená pro Vás bude půjčovna paddleboardů, abyste si tento sport zkusili právě na naší akci.
 • Můžete se také těšit na bohatou porci kvalitní muziky.
 • Novinkou letošního ročníku bude zóna partnera Tomanon s prezentací pitbiků a čtyřkolek s možností vyzkoušení přímo na místě našich akcí.
 • Na první zastávce 5. 7. 2018 - TOPGAL X FEST STOP se uskuteční X-Fest miniramp jam pro freestyle scooter
 • Na poslední zastávce 24. 7. 2018 - MERCEDES-BENZ X FEST STOP obohatí náš program koncertem členové kapely Vypsaná fixy Márdi & Pítrs.
 • A to vše pro návštěvníky akcí zcela ZDARMA!

Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce a nabitý odpolední program, takto by se dala charakterizovat atmosféra MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2018!

Program akcí startuje vždy ve 13:00 hodin.
Více informací o jednotlivých akcích sledujte na www.vsaxtreme.cz nebo na Facebooku VSA Xtreme.

 

Děkujeme partnerům MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2018:

Mercedes-BenzAuthorTopgalKOV VelimDethleffsTomanon Prima zmrzlina Scutumwear
Barbie Hot Wheels Paddle board guru

Mediální partneři:

4camping.czDokempu.czVystavastanu.cz

 

Oficiální video ze SMXF TOUR 2016

GDPR - Informace k oblasti ochrany osobních údajů: Dovolte, abychom Vás touto cestou informovali v souladu s platnými právními předpisy o tom, jak bude naše společnost nakládat s Vašimi osobními údaji, které nám sdělíte na našich akcích a o dalších skutečnostech, které se dané oblasti týkají. Informujeme Vás, že v průběhu akcí a doprovodných programů realizovaných VSA Xtreme teamem, dochází k fotografování a případně i natáčení videí, za účelem dokumentování jejich průběhu, přičemž tyto fotografie jsou dále zveřejňovány na webových stránkách provozovaných naší společností, na našem facebookovém a instagramovém profilu VSA.Xtreme, příp. zpřístupňovány našim klientům, kteří si program objednali. Jedná se o běžné dokumentování akcí, kdy toto je možné provádět, mmj. i na základě tohoto upozornění, bez Vašeho výslovného souhlasu. Pokud byste chtěli vyloučit výše uvedené nakládání s takto pořízenými fotografiemi a videy ve vztahu k Vaší osobě, prosím informujte nás. Pokud byste i kdykoliv následně zjistili, že byla zveřejněna Vaše fotografie způsobem, který Vám nevyhovuje, informujte nás a my učiníme vhodná opatření v souladu s Vaším přáním.

GALERIE

KVĚTEN 2024KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI