POŘÁDNÁ PORCE ZÁBAVY

Termín19.09.2019

LokalitaPraha

Óčko a KFC tě zvou na další ročník Pořádné porce zábavy už 19. září! Po celý den se můžeš těšit na nadupaný program plný hudby, nejrůznějších vystoupení a dobrého jídla. Na scéně nebudou chybět:

🔺Marpo
🔺Mandrage
🔺Renne Dang
🔺Cann
🔺Adam Mišík

Trocha akce se zase odehraje na U-ramp show, kde se budou prohánět BMXka, skejty nebo freestyle koloběžky. A jestli budeš chtít nějakou akci zažít na vlastní kůži, tak pro tebe máme připravený Wipeout zametač, obří řetízkový kolotoč nebo slackline.

Jako památku na tenhle super den si můžeš vyrobit a potisknout vlastní tašku, nebo vzít kámoše do fotokoutku, kde se fantazii meze nekladou. Přes den nezapomeň mrknout na produněnou bubenickou show a večer rozzáříme oblohu barevným ohňostrojem.

🔹 Wipeout zametač
🔹 U-ramp show - BMX, skate, freestyle koloběžky
🔹 Obří řetízkový kolotoč
🔹 Fotokoutek
🔹 Výroba a potisk vaků a tašek
🔹 Bubenická show
🔹 Slackline
🔹 Závěrečný ohňostroj
🔹 Chill out zóna

Celý den bude připravené občerstvení od KFC zdarma a kdo bude chtít, může se zastavit a vychutnat si kávu od Starbucks týmu, třeba při relaxu v naší chill out zóně.

Vstup na akci je zdarma a budeme rádi, když vezmeš kámoše a přijdete si s námi tenhle den prostě užít.
Těšíme se na tebe!

 

GDPR - Informace k oblasti ochrany osobních údajů: Dovolte, abychom Vás touto cestou informovali v souladu s platnými právními předpisy o tom, jak bude naše společnost nakládat s Vašimi osobními údaji, které nám sdělíte na našich akcích a o dalších skutečnostech, které se dané oblasti týkají. Informujeme Vás, že v průběhu akcí a doprovodných programů realizovaných VSA Xtreme teamem, dochází k fotografování a případně i natáčení videí, za účelem dokumentování jejich průběhu, přičemž tyto fotografie jsou dále zveřejňovány na webových stránkách provozovaných naší společností, na našem facebookovém a instagramovém profilu VSA.Xtreme, příp. zpřístupňovány našim klientům, kteří si program objednali. Jedná se o běžné dokumentování akcí, kdy toto je možné provádět, mmj. i na základě tohoto upozornění, bez Vašeho výslovného souhlasu. Pokud byste chtěli vyloučit výše uvedené nakládání s takto pořízenými fotografiemi a videy ve vztahu k Vaší osobě, prosím informujte nás. Pokud byste i kdykoliv následně zjistili, že byla zveřejněna Vaše fotografie způsobem, který Vám nevyhovuje, informujte nás a my učiníme vhodná opatření v souladu s Vaším přáním.

GALERIE

KVĚTEN 2020KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NEBLIŽŠÍ AKCE

ZVEME VÁS

VSA XTREME BMX CAMP 2020, LÉTO 2020

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI