TOPGAL BMX & SCT DAY

Termín28.10.2020

LokalitaSkatepark Pardubice

VSA Xtreme ve spolupráci se Skateparkem Pardubice za podpory Topgal pořádá den plný ježdění na freestyle BMX kolech a koloběžkách! Akce se koná na začátku podzimních prázdnin, v den státního svátku ve středu 28.10.2020.

Na vzdory všem opatřením, zákazům a omezením akcí, včetně těch sportovních, máme stále chuť věnovat se jezdcům a organizovat akce pro tyto sporty. Náš program znáte v rámci profesionálních výukových jarních a letních BMX kempů, které úspěšně pořádáme již 8 let.

KDY: Nabitý program startuje ve středu 28. 10. 2020 v 10:00 hod a končí v 17.00 hod.
KDE: Sejdeme se ve Skateparku v Pardubicích na adrese: Kapitána Bartoše 2788, 53001 Pardubice.
CENA PROGRAMU: 390 Kč (platba v hotovosti na místě). Cena zahrnuje vstupné do skateparku, výuku a občerstvení...

bmxxday_2020_banner_958x259.jpg

Skatepark Pardubice bude tento den uzavřen jen pro účastníky akce. Zajištění zdravotníka a občerstvení pro účastníky formou pitného režimu (vč. horkého čaje), polévky na oběd a odpolední svačiny je samozřejmostí.

Program bude probíhat pod vedením Topgal team jezdců. Pro freestyle koloběžky bude hlavním jezdcem Marek Rathouský. Pro freestyle BMX Miki Hovorka.

Jezdci budou rozděleni do skupin podle zkušenností. Začátečníci budou moci pod dohledem zkušeného jezdce trénovat a zkoušet základy ježdění a základní triky. Pro pokročilé i zkušenné jezdce bude program individuálně připraven dle kvality ježdění jednotlivé skupiny. Budeme mít připravené soutěže, jam o pěkné dárky Topgal, nafukovací resie, fotostěnu, aj.

Počet míst je omezený na celkem 50 účastníků (součet obou sportů). Tento počet se může vzhledem k novým opatřením vlády změnit.

Neváhej a registruj se vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Pokud zatím nemáš vlastní výbavu (BMX kolo, koloběžku, helmu, chrániče), tak Ti zapůjčíme veškeré kvalitní sportovní vybavení ZDARMA! (Pozn. počet je omezený. Tvůj zájem o zapůjčení vybavení potvrď v online formuláři.)

Registrace končí 25.10.2020 ve 24:00.

PROČ S NÁMI?

VSA Xtreme team je jedním z nejproduktivnějších teamů letních extrémních sportů v Evropě zajišťujících přes 60 velkých akcí a doprovodných programů za rok. Program bude pod vedením Jenyho Valenty, který se živil 10 let ježděním na BMX kole v kategorii PRO. Jeny se zúčastnil několika mezinárodních exhibic a show po celém světě, byl sponzorovaný Woodward campem v USA, kde strávil hodně času i v době pořádání světově nejznámějších výukových letních kempů. Byl pravidelně zván na zastávky závodů X Games a Dew Tour a má spoustu cenných informací i díky dokončenému studiu sportovní akademie v Praze, obor management sportu.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti začátečníkům i těm nejlepším.

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Nabízí velmi dobré spojení pro příjezd vlakem nebo autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni i samotnou výuku základů.

Pro více informací kontaktujte hlavního organizátora akce Jenyho Valentu na emailu janvalenta@janvalenta.com nebo na telefonu +420 776 130 918.

Těšíme se na Vás.

Organizátor si vymezuje právo změnit termín akce, popřípadě zrušit akci v případě špatného počasí nebo vydaného vládního omezení znemožňujícího konání akce.

DUBEN 2024KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI