VZP X FEST STOP

Termín18.07.2019

LokalitaCamping Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí

Je to tady! 10. ročník naší Vaší oblíbené MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR! Společně jsme se prokousali až k tomuto jubilejnímu ročníku se spoustou zábavy, atraktivních letních sportů a hudby!

Jedna z hlavních novinek tohoto kulatého výročí je, že se vrátíme na počet 5ti zastávek tour, tak jak tomu bylo na začátku. Letošní MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR tedy odstartujeme ještě před letními prázdninami v Praze ve Žlutých lázních a to ve velkém stylu! Podrobnosti o připravovaném programu této zastávky, zveřejníme již brzy.

TERMÍNY MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2019:

-      25. 6. 2019 - MERCEDES-BENZ X FEST STOP, Žluté lázně, Praha
-      5. 7. 2019 - TOPGAL X FEST STOP, Aquapark Žamberk, Žamberk
-      11. 7. 2019 - AUTHOR BIKES X FEST STOP, Landal Marina Lipno, Lipno nad Vltavou
-      18. 7. 2019 - VZP X FEST STOP, Camping Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí
-      25. 7. 2019 - MATTEL X FEST STOP, ATC Merkur, Pasohlávky

Při nepříznivé předpovědi počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu akce. 
O změně bychom Vás s dostatečným předstihem informovali.

bsanner_web.jpg

Připraven pro Vás máme bohatý program pro celou rodinu zdarma! Adrenalin na akcích rozhodně chybět nebude! Těšit se můžete na profesionální sportovce a show letních extrémních sportů (BMX, Freestyle Scooter) v exkluzivních mobilních překážkách agentury VSA Xtreme.

Letošní novinkou v programu bude aktivní Parkour zóna s profesionálními parkour překážkami, ve kterých se představí nejlepší sportovci této disciplíny. Parkour zónu Vám zpřístupníme, aby jste si mohli vše vyzkoušet pod dohledem profesionálů.

Na každé akci v rámci tour tradičně vyroste festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde budete moci strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru našeho programu:

 • Jeden z hlavních partnerů tour, společnost Mercedes-Benz, návštěvníkům nabídne velkou zónu, kde si kromě krásných vystavených vozů budete moci zazávodit na herních konzolách a získat tak vychytané dárky.
 • Pro milovníky jízdy na kole nebude chybět půjčovna vychytaných kol Author, které budete moci otestovat na přilehlých cyklostezkách zdarma. Postačí Vám k tomu občanský průkaz...
 • Bude pro Vás připravená Author zóna, kde si vyzkoušíte jízdu zručnosti.
 • Nebudou chybět zábavné soutěže se zvětšeninami batohů hlavního partnera tour, společnosti Topgal, který stejně jako ostatní partneři věnoval hodnotné ceny do soutěží.
 • Ve stanu VZP se dozvíte informace o službách a benefitech Všeobecné zdravotní pojišťovny.
 • Nebude chybět zóna partnera Tomanon s prezentací pitbiků a čtyřkolek s možností vyzkoušení přímo na místě.
 • Můžete se těšit na mnoho soutěží, jako je například soutěž v balancování na indoboardech, slalom, basic balance.
 • Dále pro Vás máme připraveno spoustu workshopů, kde jsi budete moci zapůjčit veškeré sportovní vybavení a chrániče. Naše mobilní překážky vám budou plně k dispozici za doprovodu profesionálních sportovců.
 • Na všech zastávkách (kromě Žluých lázních) si budete moci vyzkoušet současný moderní sport na vodě - paddleboarding. Připravená pro Vás bude půjčovna paddleboardů, abyste si tento sport zkusili právě na naší akci.
 • Můžete se také těšit na bohatou porci kvalitní muziky.
 • A to vše pro návštěvníky akcí zcela ZDARMA! (Pozn. pouze je nutné uhradit běžné vstupné do areálů: Žluté lázně v Praze, ATC Merkur - Pasohlávky a Camping Vranovská pláž.

 

Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce a nabitý odpolední program, takto by se dala charakterizovat atmosféra MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2019!

Program akcí startuje vždy ve 13:00 hodin.
Více informací o jednotlivých akcích sledujte na www.vsaxtreme.cz nebo na Facebooku VSA Xtreme.

 

Děkujeme partnerům MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 201:

Mercedes-BenzAuthorTopgalVZP ČR | Tomanon Prima zmrzlina Scutumwear
Barbie Hot Wheels Paddle board guru

 

GDPR - Informace k oblasti ochrany osobních údajů: Dovolte, abychom Vás touto cestou informovali v souladu s platnými právními předpisy o tom, jak bude naše společnost nakládat s Vašimi osobními údaji, které nám sdělíte na našich akcích a o dalších skutečnostech, které se dané oblasti týkají. Informujeme Vás, že v průběhu akcí a doprovodných programů realizovaných VSA Xtreme teamem, dochází k fotografování a případně i natáčení videí, za účelem dokumentování jejich průběhu, přičemž tyto fotografie jsou dále zveřejňovány na webových stránkách provozovaných naší společností, na našem facebookovém a instagramovém profilu VSA.Xtreme, příp. zpřístupňovány našim klientům, kteří si program objednali. Jedná se o běžné dokumentování akcí, kdy toto je možné provádět, mmj. i na základě tohoto upozornění, bez Vašeho výslovného souhlasu. Pokud byste chtěli vyloučit výše uvedené nakládání s takto pořízenými fotografiemi a videy ve vztahu k Vaší osobě, prosím informujte nás. Pokud byste i kdykoliv následně zjistili, že byla zveřejněna Vaše fotografie způsobem, který Vám nevyhovuje, informujte nás a my učiníme vhodná opatření v souladu s Vaším přáním.


GALERIE

KVĚTEN 2024KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI