10. ROČNÍK MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR - REPORT

10. ročník MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR je úspěšně za námi. Jubilejní ročník této tour se spoustou zábavy, atraktivních letních extrémních sportů a hudby letos tvořilo 5 zastávek ve vyhledávaných letních areálech, kde jsme bavili stovky českých rodin a mladých diváků v průběhu letní dovolené. Celkem jsme našim programem oslovili necelých 12 000 diváků!

Tour jsme odstartovali těsně před začátkem letních prázdnin 25.6. ve Žlutých lázních v Praze. Jaká panovala atmosféra a co vše jste mohli zažít na jednotlivých zastávkách tour můžete vidět v oficiálním videu.

Oficiální video MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2019

ZASTÁVKY MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2019:

- 25. 6. 2019 - MERCEDES-BENZ X FEST STOP, Žluté lázně, Praha
- 5. 7. 2019 - TOPGAL X FEST STOP, Aquapark Žamberk, Žamberk
- 11. 7. 2019 - AUTHOR BIKES X FEST STOP, Landal Marina Lipno, Lipno nad Vltavou
- 18. 7. 2019 - VZP X FEST STOP, Camping Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí
- 25. 7. 2019 - MATTEL X FEST STOP, ATC Merkur, Pasohlávky

bsanner_web.jpg

 

A jaký jste si mohli užít program? Na každé akci v rámci tour vyrostlo festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde návštěvníci mohli strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru:

  • Letní extrémní sporty v podání nejlepších jezdců ČR jste mohli vidět několikrát během odpoledne.
  • Jeden z hlavních partnerů tour, společnost Mercedes-Benz, návštěvníkům nabídl velkou zónu, kde si kromě krásných vystavených vozů mohli diváci zazávodit na herních konzolách a získat tak vychytané dárky.
  • Pro milovníky jízdy na kole nemohla chybět oblíbená půjčovna kol Author, které jste mohli otestovat na přilehlých cyklostezkách zdarma. Pro děti byla připravena zóna Author jízdy zručnosti s malými překážkami a Author KING KONG horskými koly.
  • Nechyběly zábavné soutěže se zvětšeninami batohů hlavního partnera tour, společnosti Topgal, který stejně jako ostatní partneři tour, věnoval hodnotné ceny do soutěží, které jsme letos doplnili také o soutěže na Indoboardech (trenažer surfingu).
  • Zapomenout nemůžeme ani na partnera Prima zmrzliny, který věnoval do každé zastávky stovky nanuků Mrož pro návštěvníky zcela zdarma!
  • Na každé zastávce jste si mohli zdarma vyzkoušet současný moderní sport na vodě - paddleboarding. Připravena pro Vás byla půjčovna paddleboardů od Paddle board guru.
  • Na vybraných zastávkách tour jste se mohli seznámit se zančkou funkčního prádla Scutumwear nebo se dozvědět informace o službách a benefitech VZP.
  • Workshopy letních extrémních sportů, spousta soutěží, zábavy a letní muziky byla samozřejmostí na každé zastávce!
  • A to vše pro návštěvníky akcí zcela ZDARMA!

 

Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce a nabitý odpolední program, takto by se dala charakterizovat atmosféra MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2019!

 

Děkujeme partnerům MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2019:

Mercedes-BenzAuthorTopgalVZP ČR | Tomanon Prima zmrzlina Scutumwear
Barbie Hot Wheels Paddle board guru | Lime

 

 

GALERIE

PARTNEŘI