AGANG X FEST STOP

Již po čtvrté jsme se s naší SUMMER X FEST TOUR vydali na Lipno. Je to jedna z našich oblíbených destinací, která zaručuje dobré publikum v přepychovém prostředí resortu Landal Marino Lipno. Lipno nezklamalo a i přes ne příliš letní počasí jsme opět s našim programem bodovali a měli u návštěvníků velký úspěch. Diváci v průběhu celého dne plnili všechny zóny a stany partnerů festivalu. VZP si pro Vás připravilo měření tlaku a tuku v těle, AGang půjčovnu kol doplnila půjčovna a prodejna bruslí Tempish, nechyběla Nintendo a Mercedes-Benz zóna. Soutěžilo se o skvělé ceny našich partnerů jako batohy Topgal apod.

Poprvé jsme také měli možnost vyzkoušet náš nově upravený funbox setup pro přeskok vozu Mercedes-Benz Viano. VSA Xtreme team jezdci v tom nejlepším složení Erik Figar, David Janáč a Kuba Trojan s novou podstatně delší překážkou neměli sebemenší problém. Padali triky jako triplewhip, tailwhip-tailwhip back, baro baro nohand od Erika a triky jako 360 doublewhip, flipwhip a flip baro od Dava Janáče.

Večerní show s nasvícenými překážkami měla super atmosféru, kterou okořenil VSA Xtreme team jezdec Mára Čejchan, který skákal velký skok na skateboardu. Aby nabral dostatečnou rychlost, nechával se roztáhnout dalším vozem Mercedes-Benz. Byla to parádní podívaná, kterou diváky dostával do varu.

Druhá zastávka SUMMER X FEST TOUR je opět velmi úspěšně za námi a již teď se na všechny těšíme na třetí zastávce pod názvem VZP X FEST STOP, která se bude konat ve čtvrtek 18. 7. 2013rekreačním areálu pod Černým lesem Žamberk.


Projekt vznikl za podpory partnerů akce:
Mercedes-Benz AGangVZPTopgalSwis-shop.cz NintendoTempishSnowboards.czLipnobaví

Exkluzivním mediálním partnerem je:
Fajn rádio

Mediální partneři:
Tbb-bike.cz |4camping.cz |dokempu.cz |www.vysavastanu.cz

GALERIE

LEDEN 2023KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI