AUTHOR BACK TO SCHOOL 2019 - REPORT

11. pokračování tour po základních školách se sportovně-vzdělávacím programem AUTHOR BACK TO SCHOOL proběhla v průběhu září v 5 vybraných základních školách ČR:

  • 10.9.2019 - 7. ZŠ Kladno, Kladno
  • 11.9.2019 - ZŠ Loděnice, Loděnice
  • 17.9.2019 - ZŠ Husova, Tábor
  • 18.9.2019 - ZŠ Příbram VII., Příbram
  • 19.9.2019 - ZŠ Králův Dvůr, Králův Dvůr

Celkem jsme s naším programem od roku 2012 navštívili 88 základních škol v ČR a některé i na Slovensku. Program je velmi oblíbený a to je pro nás motivace, pokračovat v něm i nadále.

S teamem sportovců VSA Xtreme teamu jsme do všech škol přivezli naši mobilní překážku street zone. Pro všechny třídy jednotlivých škol jsme měli připravený bohatý zábavný a sportovní program, který dětem přiblížil letní extrémní sporty. Pod vedením Jenyho Valenty probíhaly workshopy a soutěže o hodnotné ceny partnerů tour. Nechybělo vystoupení profesionální sportovců na mobilních překážkách. Program měl jako vždy mezi dětmi i mezi vyučujícími velký úspěch. Ukázali jsme dětem další možnosti trávení volného času a letní extrémní sporty si každý mohl vyzkoušet na vlastní kůži za doprovodu profesionálů.

Doufáme, že jsme našim atraktivním programem motivovali českou mládež ke sportu, k pohybu a k používání helem a chráničů, což bylo hlavním cílem AUTHOR BACK TO SCHOOL 2019AUTHOR SCHOOLMANIE 2019.

Výběr z fotek si můžete prohlédnout níže v galerii, kompletní fotogalerie ze všech zastávek najdete na našem FB.

 

Děkujeme partnerům projektu:

partneri.jpg

GALERIE

PARTNEŘI