CZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION, Z.S.

Jako předseda nově vzniklé Freestyle BMX asociace bych Vás rád přivítal do nové sezóny 2015 a informoval Vás o změnách, které nás v letošním roce čekají.

Po vzájemné dohodě s bývalými členy České Freestyle BMX asociace, kterým můžeme poděkovat za výborné roky a seriály závodů pod názvem X-cup, přebíráme tyto freestylové otěže s nově založenou Czech Freestyle BMX associací. Nově zvolený kolektiv ve složení Jan Valenta, Roman Čermák a Honza Benda je základem nové asociace.

Éra X-cup závodů je tedy definitivně za námi. Přebíráme BMX scénu v nelehké době, kdy jako velmi malá komunita jezdců a sportovců už dávno nestojíme při sobě a dělíme se na různé skupiny, které nejen že nestojí při sobě, ale ještě jako by proti sobě soupeřily, bojovaly a házely si klacky rovnou do drátů svých kol.

I v této době jsme ochotni a připraveni dělat pro náš sport a životní styl maximum. Pevně věřím, že si to tato komunita zaslouží. Sport, který je v celosvětovém měřítku na velmi vysoké úrovni si zaslouží přiblížit stejné podmínky pro naše neméně hodnotné jezdce v co nejlepší úrovni vedení a organizace. A právě to bude naší podstatou fungování.

Naskytly se mi možnosti být a žít roky mezi top světovou komunitou Freestyle BMX sportu. Nyní po ukončení mé osobní sportovní kariéry si rád udělám čas, abych co nejvíce ze svých zkušeností předal našim jezdcům. Společně s ostatními členy Czech Freestyle BMX association vynaložíme maximum úsilí pro scelení naší scény, maximum úsilí pro dobře a co nejvýše nastavenou úroveň pořádaných závodů s přiděleným titulem MČR a také maximum úsilí pro oslovení nových mladých jezdců, aby se počet mladých kluků s láskou k Freestyle BMX jen zvětšoval.

Prvním krokem bude neoficiální schůze dne 28. 3. 2015 (sobota) v 17:00 na výstavišti EXPO PRAHA v rámci veletrhu cyklistiky FOR BIKES, hala č. 6, kde Vám bude k dispozici Jeny Valenta.

Kompletní seznam závodů a aktivit se záštitou Czech Freestyle BMX association, z.s. a závodů s přiděleným titulem mistra České republiky bude zveřejněn do konce dubna 2015.

Věříme, že následující změny povedou ku prospěchu našeho sportu, ke kvalitní organizaci závodů a také věříme, že budete chtít být součástí a podpoříte naši práci a snahu Vaší účastí na připravovaných závodech.

GALERIE

LISTOPAD 2022KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI