MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2017 - REPORT

8. ročník MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR je úspěšně za námi. Tour složená ze 4 zastávek ve vyhledávaných letních areálech opět bavila stovky českých rodin a mladých diváků v průběhu letní dovolené. Celkem jsme našim programem oslovili parádních 9 000 diváků!

Navštívili jsme destinace:

 • 5. 7. 2017 - TOPGAL X FEST STOP, ATC Rozkoš, Česká Skalice
 • 13. 7. 2017 - AUTHOR BIKES X FEST STOP, Landal Marina Lipno, Lipno nad Vltavou
 • 20. 7. 2017 - ČEPS X FEST STOP, Camping Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí
 • 27. 7. 2017 - MERCEDES-BENZ X FEST STOP, ATC Merkur, Pasohlávky

Vyladěný program letní tour odstartoval pravým polednem na pláži destinace ATC Rozkoš u České Skalice. Počasí nám přálo a zvědaví návštěvníci si přicházeli užít připravený program. Vynikající atmosféra gradovala v časech show VSA Xtreme teamu v mobilní minirampě, ve které se realizoval také jam pro Freestyle scooter jezdce pod názvem X-Fest miniramp jam.

Druhá zastávka o týden později startovala opět po poledni a to v areálu Landal Marina Lipno v Lipně nad Vltavou, kam jsme s programem zavítali po roční odmlce. Příjemné letní teploty a slunečné počasí doladily atmosféru celého dne a program ve všech zónách jel na plné obrátky. Hojné počty publika nás provázely po celé odpoledne.

Pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Třetí zastávka se uskutečnila s VSA Xtreme minirampou v parádním areálu Camping Vranovská pláž. Jeden z největších autokempů v ČR se nám odvděčil tisícovým publikem. Atmosféra gradovala až do večera. Úžasná atmosféra doprovázela naše jezdce při každé exhibici, která se tak protáhla i na 30 minut. Letní počasí a tropické teploty náš program opět podpořily.

Finále letošní SUMMER X FEST TOUR proběhlo v dalším našem oblíbeném areálu ATC Merkur v Pasohlávkách, tentokrát za doprovodu nepříznivého počasí. Areál ATC Merkur ovšem nezklamal a zóny našich partnerů se i přes deštivé počasí plnily tisícemi návštěvníků. V průběhu programu se dostalo i na naše jezdce a show v Mercedes-Benz mobilní minirampě. Původně plánovaný X FEST AIRBOX BMX jam se kvůli nepříznivé předpovědi počasí neuskutečnil a my doufáme, že podobný závod v nové mobilní překážce MERCEDES-BENZ AIRBOXU budeme moci uskutečnit třeba hned na příštím ročníku naší tour.

A jaký jste si mohli užít program? Na každé akci v rámci tour vyrostlo festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde návštěvníci mohli strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru:

 • Letní extrémní sporty v podání nejlepších jezdců ČR jste mohli vidět několikrát během odpoledne v oblíbené mobilní minirampě.
 • Jeden z hlavních partnerů tour, společnost Mercedes-Benz, návštěvníkům nabídl velkou zónu, kde si kromě krásných vystavených vozů mohli diváci zazávodit na herních konzolách a získat tak vychytané dárky.
 • Pro milovníky jízdy na kole nemohla chybět oblíbená půjčovna kol Author, které jste mohli otestovat na přilehlých cyklostezkách zdarma. Pro děti byla připravena zóna Author jízdy zručnosti s malými překážkami a Author KING KONG horskými koly.
 • Velký nafukovací fotbalový trenažer kopu nůžek si připravila společnost ČEPS a nově jste se mohli vyfotit ve vychytaném fotokoutku s kulisou letních extrémních sportů.
 • Milovníci cestování se seznámili s obytnými vozy a přívěsy značky KOV a Dethleffs.
 • Nechyběly zábavné soutěže se zvětšeninami batohů hlavního partnera tour, společnosti Topgal, který stejně jako ostatní partneři SUMMER X FEST TOUR věnoval hodnotné ceny do soutěží, které jsme letos doplnili o soutěže na Indoboardech (trenažer surfingu).
 • Zapomenout nemůžeme ani na partnera Prima zmrzliny, který věnoval do každé zastávky stovky nanuků Mrož pro návštěvníky zcela zdarma!
 • Na každé zastávce jste si mohli zdarma vyzkoušet současný moderní sport na vodě - paddleboarding.
 • Partner VZP Vám na vybraných akcích změřil tělesné hodnoty tuku v těle a další hodnoty ohledně Vašich chodidel a mohli jste se tak dozvědět užitečné informace o svém těle.
 • Občerstvení zajisti Action sport bar.
 • Workshopy letních extrémních sportů, spousta soutěží, zábavy a letní muziky byla samozřejmostí na každé zastávce!

 

Děkujeme partnerům MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2017:
Mercedes-BenzČepsAuthorTopgalKOV VelimDethleffsVZPAction sport catering Prima zmrzlina

Mediální partneři:
Funismo.cz4camping.czDokempu.czVystavastanu.cz

GALERIE

DUBEN 2024KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI