MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2018 - REPORT

9. ročník MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR je úspěšně za námi. Tour složená ze 4 zastávek ve vyhledávaných letních areálech opět bavila stovky českých rodin a mladých diváků v průběhu letní dovolené. Celkem jsme našim programem oslovili necelých 10 000 diváků!

Navštívili jsme destinace:

- 5. 7. 2018 - Aquapark Žamberk, Žamberk
- 12. 7. 2018 - Landal Marina Lipno, Lipno nad Vltavou
- 19. 7. 2018 - Camping Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí
- 24. 7. 2018 - ATC Merkur, Pasohlávky

summer_xfest_2018_banner_959x259.jpg

Vyladěný program letní tour odstartoval pravým polednem v oblíbeném Aquaparku Žamberk. Počasí nám přálo a zvědaví návštěvníci si přicházeli užít připravený program. Vynikající atmosféra gradovala v časech show VSA Xtreme teamu v mobilní minirampě, ve které se realizoval také jam pro Freestyle scooter jezdce pod názvem X-Fest miniramp jam.

Druhá zastávka o týden později startovala opět po poledni a to v areálu Landal Marina Lipno v Lipně nad Vltavou. I přes ne příliš letní teploty jel program ve všech zónách na plné obrátky a hojné počty publika nás provázely po celé odpoledne.

Pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Třetí zastávka se uskutečnila v parádním areálu Camping Vranovská pláž. Jeden z největších autokempů v ČR se nám odvděčil tisícovým publikem. Atmosféra gradovala až do večera. Úžasná atmosféra doprovázela naše jezdce při každé exhibici, která se tak protáhla i na 30 minut. Letní počasí a tropické teploty náš program opět podpořily.

Finále letošní MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR proběhlo v dalším oblíbeném areálu ATC Merkur v Pasohlávkách opět za doprovodu horkého počasí. Areál ATC Merkur byl plně obsazený a zóny našich partnerů se plnily tisícemi návštěvníků. Naši jezdci předvedli svoji show na Funbox setupu a program ještě více roztočil koncert kapely Vypsaná fixy ve složení Márdiho & Pítrse.

A jaký jste si mohli užít program? Na každé akci v rámci tour vyrostlo festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde návštěvníci mohli strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru:

  • Jeden z hlavních partnerů tour, společnost Mercedes-Benz, návštěvníkům nabídl velkou zónu, kde si kromě krásných vystavených vozů mohli diváci zazávodit na herních konzolách a získat tak vychytané dárky.
  • Pro milovníky jízdy na kole nemohla chybět oblíbená půjčovna kol Author, které jste mohli otestovat na přilehlých cyklostezkách zdarma. Pro děti byla připravena zóna Author jízdy zručnosti s malými překážkami a Author KING KONG horskými koly.
  • Nechyběly zábavné soutěže se zvětšeninami batohů hlavního partnera tour, společnosti Topgal, který stejně jako ostatní partneři tour, věnoval hodnotné ceny do soutěží, které jsme letos doplnili také o soutěže na Indoboardech (trenažer surfingu).
  • Zapomenout nemůžeme ani na partnera Prima zmrzliny, který věnoval do každé zastávky stovky nanuků Mrož pro návštěvníky zcela zdarma!
  • Novinkou letošního ročníku byla zóna partnera Tomanon s prezentací pitbiků a čtyřkolek s možností vyzkoušení přímo na místě našich akcí.
  • Na každé zastávce jste si mohli zdarma vyzkoušet současný moderní sport na vodě - paddleboardingPřipravena pro Vás byla půjčovna paddleboardů od Paddle board guru.
  • Na 2 zastávkách tour jste se mohli seznámit se zančkou funkčního prádla Scutumwear, kde jste mohli také získat hodnotné ceny v soutěži o výdrž na hrazdě.
  • Workshopy letních extrémních sportů, spousta soutěží, zábavy a letní muziky byla samozřejmostí na každé zastávce!

 

Děkujeme partnerům MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR 2018:

Mercedes-BenzAuthorTopgalTomanon Prima zmrzlina Scutumwear
Barbie Hot Wheels Paddle board guru

Mediální partneři:

4camping.czDokempu.czVystavastanu.cz

 

GALERIE

BŘEZEN 2021KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI