MINI BAJKEŘI - DĚTSKÝ CYKLO CAMP & PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Dětský cyklo camp a příměstský tábor Mini Bajkeři je nová aktivita naší produkce a Jenyho Valenty, který tento tábor povede. Hlavním cílem je pestrá jízda na kolech jakéhokoli druhu a užívání si jízdy za každých podmínek. Zaměříme se na postoj na kole, ovládání kola, řazení, jízdy na trailech, pumptracku. Zajistíme i pestrou jízdu zručnosti pro ovládání a zlepšení stability při jízdě na kole a mnoho dalšího.

Cyklo camp i příměstský tábor Mini Bajkeři se bude konat v Pardubicích v termínu 9. - 13.8.2021 a je určen pro děti od cca 6 -7 let, které zvládají základní jízdu na kole a jsou připraveni se zlepšovat.

mini_bajker_camp_2021_banner_959x259_kopie_.jpg

Obě tyto aktivity budou mít společný program s rozdílem, že příměstský tábor bude probíhat od 9:00 do 16:00 hodin, zatímco cyklo camp až do večera včetně večerního programu na hotelu.

Pro příměstský tábor stejně jako pro účastníky campu bude připravená dopoledne svačina, teplý oběd, odpolední svačina a pitný režim. Campeři na celý týden dostanou navíc teplou večeři a samozřejmě ráno snídani.

Obě tyto aktivity navazují na námi každoročně organizované BMX campy. Ten letošní probíhá v tomto termínu převážně ve skateparku Pardubice. Právě zde budeme mít sraz s účastníky příměstského táboru a budeme tento parádní areál využívat pro výdej obědů a jako zázemí pro vyjížďky Mini Bajkerů. Areál skateparku Pardubice patří mezi špičku areálů tohoto tipu v ČR a nabízí kvalitní zázemí. Areál máme na týden pronajatý právě pro naše campy.

Další hlavní zónou pro cyklo camp i příměstský tábor Mini Bajkeři bude naše zóna na oblíbené velké sportovní akci Sportovní park, která se každoročně koná v parku Na Špici v Pardubicích. Zde letos budeme mít náš mobilní Hot Wheels pumptrack, který bude k dispozici veřejnosti, ale také i našim potřebám programu cyklo campu a příměstského táboru Mini Bajkeři.

Pro ubytování využíváme a děti máme ubytované v hotelu Kristl v Pardubicích, kde probíhá výdej snídaní a teplých večeří. Zde také běží večerní program v podobě přednášek, diskuzí na téma kol, her, filmů nebo minidisca pro mladší campery: )

Na 5 dní máme tolik věcí v programu, že pravděpodobně ani vše nestihneme....nudit se rozhodně nebudeme!

Pokud by někdo měl zájem se registrovat a neměl své kolo, rádi pro aktivity cyklo campu i příměstského táboru Mini Bajkeři zapůjčíme a to i s helmou.

Cena cyklo campu Mini Bajkeři na 5 dní je 5 890 Kč (včetně ubytování a plné penze).
Cena příměstského tábora Mini Bajkeři na 5 dní je 2 890 Kč.

Registrovat se můžete na e-mailu janvalenta@janvalenta.com.

Více informací také na telefonu Jenyho Valenty, organizátora a garanta aktivit Mini Bajkerů: 776 130 918.

Od druhé poloviny září máme v plánu navázat pravidelným kroužkem Mini Bajkeři převážně pro děti z Pardubic a okolí.

GALERIE

KVĚTEN 2024KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI