MONSTER ENERGY X FEST STOP

První ze sluncem zalité série festivalu AGANG SUMMER X FEST TOUR 2012 v resortu Landal Marina Lipno je úspěšně za námi!

Od brzkých ranních hodin probíhala stavba celé zóny. Vedle luxusních apartmánů v Landal Marina Lipno vyrostla MONSTER mobilní minirampa, která upoutala všechny kolemjdoucí.

Počasí přálo, teploměr zuřivě stoupal a lipenská pláž se zaplnila lidmi, kteří nedočkavě čekali na začátek akce.

Program, který uváděl Jeny Valenta, trojnásobný mistr světa ve Freestyle BMX, odstartoval ve 13:00 hodin.

K dispozici pro všechny po celé odpoledne byla zdarma půjčovna kol značky AGANG. Kola rychle mizela ze stojanů a vyrážela s návštěvníky po cyklostezce.

O občerstvení se postaral Action sport bar. Vyhlazené mojito, limču nebo pivo si dopřával každý.

Několikrát za den v mobilní minirampě vystoupil VSA Xtreme team. Erik Figar (BMX), Marek Čejchan (SK8), Kuba Trojan (BMX) a další předváděli ty nejtěžší triky, které publikum ocenilo nemalým potleskem. Po exhibicích následovaly soutěže pro všechny věkové kategorie v podobě slalomu na kole nebo koloběžce. Součástí programu byly workshopy a volné ježdění v minirampě, nebo na Street zone.

Vyfotit jste se mohli u Primeros fotostěny a energii načerpat z Monster Energy drinků, které jsme rozdávali zdarma. Pohodovou letní atmosféru svými hity dolazoval DJ Fudja za mixážním pultem.

O půl 6 večer při exhibici na Street zone se zvedl vítr a přišla neočekávaná bouře, která nám letní pohodu překazila. Nenechali jsme se odradit a program jsme znovu spustili kolem 20:00 hodiny večer, kdy se začali scházet naši fanoušci. Ve 21:00 hodin proběhlo  live vystoupení dvojice rapperů Douny&Fudja, ke kterým se přidal SK8 rider Mára Čejchan se svým hitem Šáňo.

Skvělý letní den plný adrenalinu a zábavy jsme zakončili skvělou after párty, která pokračovala do pozdních nočních hodin.

 

Vidíte, že se rozhodně máte na co těšit!
Vezměte si proto kalendáře a zaškrtněte datum druhé zastávky této vychytané tour:

19. 7. 2012 – VZP X FEST STOP, Autokemp Seč Pláž, Seč

 

Projekt vznikl za podpory partnerů akce:
AGangVZP | Primeros | Swis-shop.cz | Monster Energy | Gizmania

Exkluzivním mediálním partnerem je
Fajn rádio

Mediální partneři:
Maxim | Tbb-bike.cz

 

GALERIE

PARTNEŘI