PF 2015 - THE BEST TIME TO SAY THANK YOU

PF 2015

Děkujeme Vám neustále. Ovšem nyní je ta nejlepší doba, poděkování ještě jednou zopakovat. Díky všem za podporu a přízeň.

VSA Xtreme má za sebou velmi povedenou sezónu. Již devátou od svého vzniku. Jdeme neustále vstříc novým výzvám, příležitostem, zkušenostem a zážitkům.

Pro letošní rok jsme pro větší akce uvedli na trh novou dvojitou rampu a tento krok se ukázal jako velmi dobrý. Letos jsme tuto Monster Energy MAX rampu představili na devíti akcích, kde rampa a program dělali velkou parádu a vy jste si tak s naším VSA Xtreme teamem mohli užívat letní extrémní sporty v tom nejlepším podání. Agentura VSA Xtreme, od července společnost VSA Xtreme s.r.o., pro vás letos připravila přes 60 povedených programů, na kterých jste nám dávali váš pozitivní feedback, ať už na samotných akcích parádní atmosférou tak i na našem webu a facebooku, kde nás je stále více.

Naše práce je pro nás vším a již nyní připravujeme plány a zajímavé projekty na rok 2015. Příští rok bude probíhat 10. sezóna našeho fungování a rozhodně to s Vámi chceme patřičně oslavit.

Na programu máme opět oblíbené akce jako SUMMER X FEST TOUR, VSA Xtreme BMX campy, BACK TO SCHOOL, založení nové CZ BMX asociace a pod ní opět kvalitní Freestyle BMX závody a akce pro co nejcílenější oslovování mladých kluků, jezdců. Dále připravujeme postavení nových mobilních překážek pro doplnění našeho překážkového parku a mnoho dalšího.

Děkujeme ještě jednou všem našim fanouškům, jezdcům, kamarádům, celoročním partnerům a klientům za neskutečnou podporu a přízeň, která nás žene kupředu.

Přejeme Vám jen to nejlepší do roku 2015. Užijte si vánoční svátky ať už na kole sk8 nebo koloběžce ve skateparcích a nebo doma v kruhu rodiny a vašich nejbližších. Dobře oslavte vstup do nového roku 2015, ten bude stát rozhodně za to!

Za VSA Xtreme Jeny Valenta

 

Naše PF si zde můžete stáhnout jako wallpaper na svoji plochu a být o svátcích pořád s námi.

GALERIE

LEDEN 2022KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI