PF 2019

Je tu konec roku 2018 a s ním i čas poděkovat za Vaši přízeň v letošním roce. Je to také čas společně a správně nakročit do nového roku a my Vám všem přejeme, aby byl rok 2019 skvělý a povedený dle Vašich plánů.

VSA Xtreme má za sebou již třináctou povedenou sezónu. Stejně jako v minulých letech jsme dokázali realizovat přes 60 kompletních eventů včetně několika doprovodných programů pro jiné akce. Stálo to hodně úsilí a hodně příprav, ale výsledek a stovky tisíc oslovených diváků v publiku na akcích nám za to stojí. Máme naši práci rádi.

vsa_pf_2019_final.jpg

V příštím roce máme v plánu opět realizovat a organizovat oblíbené akce jako doprovodný program s BMX a SCT závody v rámci jarního cyklistického veletrhu FOR BIKES v Praze. Chystáme již 10. ročník tohoto veletrhu. Stejně tak připravujeme 10. ročník MERCEDES-BENZ SUMMER X FEST TOUR. V této příležitosti plánujeme přidat jednu zastávku tour a to 25.6.2019 v areálu Žluté lázně v Praze.

Intenzivně chystáme originální tour se sportovně-vzdělávacím programem po základních školách v ČR: AUTHOR SCHOOLMANIE AUTHOR BACK TO SCHOOL, celkem s patnácti zastávkami. Nevynecháme organizaci VSA Xtreme BMX campu. Letos jen v podání hlavního letního kempu v druhém týdnu v měsíci srpen.

Velkou příležitostí a ctí pro naši malou rodinnou produkční agenturu bude v příštím roce rosáhlá tour a uvedení faceliftovaného vozu Mercedes-Benz, třídy V na český trh. V rámci této tour představíme i novou VSA Xtreme sportovní zónu, máte se na co těšit. V neposlední řadě bychom rádi ukončili sezónu závodem MERCEDES-BENZ GRAND BMX v rámci doprovodného programu na festivalu Life v Brně a zopakovali tak perfektní tečku za letošní sezónou.

Děkujeme ještě jednou všem našim fanouškům, team jezdcům, kamarádům, celoročním partnerům a klientům za neskutečnou podporu a přízeň, která nás žene kupředu. I přes různé letošní nepokoje se nám podařilo opět udělat spoustu velmi dobrých a povedených akcí a jsme připraveni pokračovat a naši práci zintenzivnit a posouvat dál. Díky, díky, díky.

Užijte si vánoční svátky ať už sportovně a nebo doma v kruhu rodiny a Vašich nejbližších. Dobře oslavte vstup do nového roku 2019, ve kterém Vám upřímně přejeme jen to nejlepší.

Za společnost VSA Xtreme s.r.o. a VSA Xtreme team, Jeny a Andy Valentovi.

GALERIE

PARTNEŘI