PRIMEROS X FEST STOP

Třetí zastávka AGANG SUMMER X FEST tour pod názvem PRIMEROS X FEST STOP je úspěšně za námi. Tentokrát náš program obohatil atmosféru v Pasohlávkách v kempu zvaném ATC Merkur. Již od ranních hodin nám sluníčko dopřávalo skvělé počasí. V kempu jsme připravili řadu překážek FUNBOX LINE s chill zónami, Action Sport barem a zónami partnerů akce – AGang, VZP, Primeros a další.

Celý program jsme díky nedočkavému publiku odstartovali už ve 12:00 hodin, kdy jsme představili  jezdce a přiblížili program, kterým jsme bavili lidi až do pozdních hodin. V rolích jezdců se ukázal Lukáš Seidler (Sádlo), Bernard Soška (Bieber), Dawe Janáč (Jeddy) a celou akcí Vás provázel Patrik Fafek (Fáfa) jako speaker.

V AGang stanu jste si po celý den mohli zdarma vypůjčit a otestovat nejnovější kolekcí kol. Ve VZP stanu probíhalo bezplatné měření stresových hodnot a pružnosti cév.

Při VSA Xtreme show´s se sešlo velké množství lidí a společně jsme jezdcům udělali atmosféru, při které se kluci ani malinko nestyděli a ukazovali, že agentura VSA Xtreme zastupuje opravu ty nejlepší sportovce. Po exhibicích v programu následovaly soutěže.

Po ukončení denní show začala večerní párty s vystoupením prostějovských rapperů Douny&Fudja, kteří představili několik songů z jejich nově připravovaného alba. Koncert byl super. Lidé se bavili a tancovali až do 23:00, kdy jsme museli kvůli nočnímu klidu ukončit program a rozloučit se s Vámi.

Kompletní fotogalerii z akce najdete na našem facebooku.

 

Těšíme se na poslední závěrečnou zastávku
SWIS SHOP X FEST STOP - 9. 8. 2012, ATC Vranovská pláž, Vranov nad Dýjí


Projekt vznikl za podpory partnerů akce:
AGangVZP | Primeros | Swis-shop.cz | Monster Energy | Gizmania

Exkluzivním mediálním partnerem je
Fajn rádio

Mediální partneři:
Maxim | Tbb-bike.cz

GALERIE

PARTNEŘI