REPORT FAJN RADIO WINTER X FEST 2012

Sobotní ráno VSA Xtreme team začal příjezdem do Kolína, kde jsme se pustili do velkých příprav akce Fajn radio WINTER X FEST. Na tanečním parketu v hlavním sálu klubu Staré lázně vyrostla MONSTER minirampa, stany partnerů akce a zázemí pro závod Freestyle Scooter.

Program odstartoval ve 14:00 hodin zmíněným závodem DISTRICT AND SCOOTSHOP.CZ RAMP BATTLE. Jelo se ve dvou kategoriích AM a PRO.

V kategorii PRO první dvě pozice obsadili jezdci v barvách VSA Xreme. Druhé místo vybojoval Petr Macháček, který lítal nejvýš ze všech. Celý závod překvapivě vyhrál Tomáš Lorenc z Pardubic.

V odpoledních hodinách se začali sjíždět další přední jezdci české komunity, tentokrát ovšem na BMX kolech. Nechyběl Erik Figar, David Janáč, Kuba Trojan, Jirka Grygar, Kuba Benda, Tom Vágner, Patrik Fáfek, David Foglar, Bára Ilievová a další. Na SK8 sázel Mára Čejchán.

Společná session všech riderů se protáhla až do půl jedenácté. Kluci přijeli podpořit tento mejdan, ale především si přišli společně zajezdit a vyladit svoje triky ve velkém rádiusu Monster minirampy pro příští víkend: první závod seriálu o titul mistra ČR Monster Energy Grand BMX – závod For BMX.  V průběhu večera a dvou hlavních exhibic, které byly součástí programu, padaly neuvěřitelné triky a obrovské polety od každého z jezdců.

Exhibice střídaly soutěže o ceny partnerů akce Primeros, Swis-shop.cz, Monster Energy, Dakine, Wheel, Electric, Scootshop a District.

Novinkou byla naše fotostěna, kde se všichni návštěvníci párty mohly fotit s Monster Girls. Na to ovšem reagovala v protějším rohu zóna Maxim s dvěma sexy hosteskami, ze kterých se dělalo klukům na rampě dost horko!

Fajn rádio WINTER X FEST pokračoval až do ranních hodin v podobě after party v rytmu Monster DJ Lucky boy v místní vyladěné spodní diskotéce s obří led obrazovkou a vychytanou technikou pro pořádnou pařbu. O tom jak dopadli VSA Xtreme jezdci raději ani psát nebudu, to až jindy. Přidáváme první ochutnávku fotek.

Brzy se můžete těšit na skvělé video a další fotky z akce...

Fajn rádio WINTER X FEST, párty se vším co je potřeba pro skvělou zábavu.

GALERIE

ZÁŘÍ 2023KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI