REPORT - MERCEDES-BENZ FREESTYLE ZONE - VELETRH FOR BIKES

Agentura VSA Xtreme s.r.o. připravila již po osmé doprovodný program na veletrhu FOR BIKES. Jubilejní 10. ročník největšího cyklistického veletrhu v České republice se uskutečnil 29. – 31. 3. 2019 v tradičních prostorách PVA EXPO Letňany, Praha.

Pro letošní ročník jsme pro jezdce i návštěvníky připravili dvojitou mobilní minirampu s funboxem uprostřed a zcela novou zónu s překážkami pro oblíbený sport PARKOUR, ve které probíhala několikrát denně Mercedes-Benz PARKOUR SHOW a workshopy parkouru.

Hlavním dnem programu byla sobota s Mercedes-Benz FOR BMX jamem, kterého se zúčastnilo celkem 22 jezdců ve 2 kategoricíh - JUNIOR a PRO. Diváci si v hojném počtu užívali parádní atmosféru celého odpoledne. Seznam jezdců najdete v galerii.

V neděli vystřídali jezdce na BMX kolech jezdci na freestyle koloběžkách, kteří porovnali svoje síly v GIZMANIA FOR SCOOTER jamu. Celkem se registrovalo 16 mladých jezdců.

for_bikes_2019_959x260.jpg

Mimo nabitý program byly v MERCEDES-BENZ FREESTYLE ZONE k vidění zóny od všech zapojených partnerů Mercedes-Benz FOR BMX areny.

Nepřehlédnutelnou součástí doprovodného programu byla během celého veletrhu Author zóna jízdy zručnosti - zóna pro děti a mládež s půjčovnou dětských horských kol Author King Kong vel. 16“, 20“ a 24“ + Author BMX kol a helem a to vše s dozorem.

V Mercedes-Benz expozici jste si mohli prohlédnout a ošahat vystavené vozy Mercedes-Benz a také soutěžit o hodnotné ceny na Playseat Senstation Pro.

Zóna GIZMANIA představila svoje koloběžky, penny boardy, long boardy aj.

Dále byly k vidění nejnovější kvalitní školní batohy českého výrobce a značky Topgal, funkční oblečení SCUTUM s novinkami z nových kolekcí a zóna Tomanon.

Nechyběly free drinky od partnera Monster Energy

Jsme rádi, že jste si s námi celý program užili a těšíme se na další ročník této povedené akce.

 

OFICIÁLNÍ VIDEO MERCEDES-BENZ FREEESTYLE ZONE:

 

Partneři:

mercedes_benz_9_logo_png_transparent.jpg

partneri_aktual.jpg

GALERIE

PARTNEŘI