REPORT - MERCEDES-BENZ FREESTYLE ZONE, VELETRH SPORT-LIFE 2015

Tak jako každý rok i letos byl veletrh Sport-Life příjemným zakončením sezóny letních extrémních sportů. Tří denní program naší zóny byl nabitý od rána do večera a desítky jezdců z celé ČR rádi dorazili, aby si mohli užít připravený program a park.

Pro produkční agenturu VSA Xtreme byl letošní program na Sport Life veletrhu obzvlášť významný. Právě zde na BVV Brno jsme v této příležitosti ukončili 10. sezónu svého působení touto 393. akcí v naší produkci.

V pátek měli všichni jezdci prostor společného tréninku a ježdění v připraveném parku.

Sobotní program byl připraven jen pro freestyle BMX dvěma kontesty. První byl Mercedes-Benz Go big or go home BMX jam, do kterého se sjelo 12 jezdců. Nejmladšími jezdci byli VSA Xtreme kempeři Jan Kozel a Martin Habada. Na opačném konci závodníků byli naši BMX PRO jezdci Zdenda Pešek a Erik Figar, kteří si společně s Pajou Tenčíkem odvezli nejcennější místa na bedně. U Figeho ježdění stojí za zmínku jeho odjetý last trick a to šílenost finger downside tailwhip!

Druhou hlavní sobotní událostí naší zóny byl Subrosa street rail contest v produkci TBB-Bike.cz party. Opět si nenechalo tuto příležitost setkání se na konci sezóny a společného battlu ujít 18 jezdců z celé ČR. Dá se říci, že se jednalo o hlavní jádro této komunity street riderů. S podporou všech přihlížejících diváků a ostatních jezdců byli jako nejlepší riders contestu ohodnoceni Václav Nakládal, Martin Svoboda a Jakub Bruch.

Výhercům gratulujeme a všem jezdcům děkujeme za účast a parádní atmosféru.

Nedělní program Mercedes-Benz Freestyle zóny byl připravený pro Freestyle scootering pod taktovkou partnera závodu Scootshop.cz. Do dvou kategorií 14 let a + 14 let se přihlásilo celkem přes 35 jezdců. Kompletní report nedělního závodu můžete najít na Scootshop.cz.

Děkujeme také všem partnerům za podporu této události. Mercedes-Benz, BOOMco, TBB-Bike.cz, Scootshop.cz a Dakine.

GALERIE

PARTNEŘI