START OF THE SEASON BMX CAMP 2015

3. ročník jedinečného jarního výukovéhohe BMX kempu pod názvem START OF THE SEASON BMX CAMP se bude konat v termínu 1. - 3. 5. 2015 ve Skateparku v Pardubicích, který aktuálně prochází rekonstrukcí. (informace zde, rekonstrukce nenaruší průběh kempu).

Specifikací našich kempů je individuální přístup a maximální ohled ke schopnostem a potřebám každého účastníka. Program je vždy složen tak, aby respektoval možnosti jednotlivců. Zaměřujeme se na výuku jízdy na BMX kole, která je určená všem zájemcům bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti či znalosti.

Program pod vedením top českých sportovců, členů VSA Xtreme teamu kromě výuky triků a správné techniky jízdy obsahuje také přednášky o důležité sportovní přípravě před tréninkem, prevenci před zraněním, informace o doplňcích stravy nebo třeba rady zkušených sportovců ze zákulisí světových závodů, komunikaci se sponzory a mnoho dalších informací.

Pokud zatím nemáš vlastní výbavu (BMX kolo, chrániče), tak Ti v průběhu kempů zapůjčíme veškeré kvalitní sportovní vybavení ZDARMA! (Pozn. počet je omezený.)

 

START OF THE SEASON BMX CAMP 2015

KDY: Nabitý program startuje v pátek 1. 5. 2015 v 11:00 hod a končí v neděli 3. 5. 2015 v 17:00 hod.

KDE: Sejdeme se ve Skateparku v Pardubicích na adrese: Kapitána Bartoše 2788, 53001 Pardubice.

UBYTOVÁNÍ: Hotel Kristl Pardubice včetně občerstvení (plná penze).

CENA KEMPU: 3 990,- Kč.

POZOR NABÍZÍME TAKÉ KEMP BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU! CENA KEMPU (BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ) JE: 3 190,- Kč.

REGISTRACE: Napište si o přihlášku na: andy@janvalenta.com, tel: 739 636 976.

 

PROČ S NÁMI?

VSA Xtreme team je jedním z nejproduktivnějších teamů letních extrémních sportů v Evropě zajišťujících přes 60 velkých akcí a doprovodných programů za rok. Kemp bude pod vedením Jenyho Valenty, který se živí ježděním na BMX kole a jezdí v kategorii PRO již 10 let. Jeny se zúčastnil několika mezinárodních exhibic a show po celém světě, je sponzorovaný Woodward campem v USA, kde strávil hodně času i v době pořádání světově nejznámějších výukových letních kempů. Je pravidelně zván na zastávky závodů X Games a Dew Tour a má spoustu cenných informací i díky dokončenému studiu sportovní akademie v Praze, obor management sportu.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti začátečníkům i těm nejlepším.

PROČ NA JAŘE?

Jaro je nejdůležitější tréninkové období pro přípravu celé sezóny. Po zimním útlumu je to ideální čas vyladit nové triky, zapracovat na stylu a nakopnout touto velkou událostí svoji sezónu opravdu ve stylu.

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Nabízí velmi dobré spojení pro příjezd vlakem nebo autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni a pro výuku základů. Aby toho nebylo málo, tak skatepark doplníme mobilními překážkami agentury VSA Xtreme s.r.o.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

START OF THE SEASON BMX CAMP 2015 bude obsahovat výuku triků a ježdění pod vedením předních jezdců těchto sportů v ČR. V programu jsme pro Tvou motivaci připravili exhibici profesionálních jezdců na BMX. Své schopnosti a dovednosti budeš moci také ukázat v Jam závodu. Jeden z prvních závodů roku (pouze pro účastníky kempu) může být Tvou dobrou zkušeností pro přicházející sezónu. Bojovat se bude o hodnotné ceny partnerů kempu.

CO KEMP DÁLE ZAHRNUJE A CO TĚ ČEKÁ NAVÍC?

Ubytování na dvě noci v klidné a bezpečné části města v hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Snídaně v hotelu, teplý oběd dovezený do skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu. Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne. Na každého účastníka čekají hodnotné dárky a vybavení od partnerů kempu.

JAKÉ JSOU PRAVIDLA?

Kemp je omezen počtem zúčastněných. Preferujeme individuální přístup ke každému účastníkovi kempu. Proto je maximální počet přihlášených 30. Neváhej a registruj se na: andy@janvalenta.com nebo volej pro další informace na tel.: 739 636 976.

Pro opakovanou účast na VSA Xtreme kempech v roce 2015 nabízíme každému zúčastněnému slevu za věrnost 10 % na další kemp.

Připomenutí atmosféry kempu v roce 2014 zde.

 

OFICIÁLNÍMI PARTNERY START OF THE SEASON BMX CAMPU 2015 JSOU:

Partneři kempu

 

Na jarní výuku navážeme 3. ročníkem letního VSA XTREME BMX CAMPU v termínu 10. - 16. 8. 2015 (CENA: 8 490,- Kč, cena bez ubytování 6 690,- Kč). Podrobné informace již brzy na našich stránkách. Registrace bude spuštěna 1. 5. 2015, už nyní se můžete předběžně registrovat na e-mailu: andy@janvalenta.com.

 


GALERIE

LEDEN 2022KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI