START OF THE SEASON BMX CAMP 2017 - REPORT

První víkend v květnu (5. - 8. 5. 2017) agentura VSA Xtreme odstartovala program 5. ročníku jarního výukového BMX kempu pod názvem START OF THE SEASON BMX CAMP ve skateparku v Pardubicích. Čtyřdenní kemp pro mladé BMX jezdce měl jasný cíl, pod vedením zkušených instruktorů předat účastníkům kempu dostatek informací a motivaci pro správný start sezóny nebo třeba svojí kariéry.

Do letošního jarního kempu se přihlásilo 15 mladých BMX jezdců ve věku od 7 do 15ti let. Mladé jezdce si rozdělili naši instruktoři do 2 skupin. Instruktoři pro letošní kemp byli ve složení Bernard Soška a Pája Tenčík za doprovodu Jenyho Valenty a Kuby "Sengiho" Hlubockého.

Každý den jsme odstartovali poctivou rozcvičkou a po celodením ježdění nejen ve skateparku, ukončili večerním meetingem na hotelu. Na závěr si mohli účastníci kempu poměřit své síly v závěrečném závodě, který jsme přizpůsobili pro všechny účastníky, aby si mohli „závodní prostředí“ za doprovodu bouřlivého publika ve složení svých rodičů a kamarádů vyzkoušet úplně všichni.

Děkujeme všem účastníkům za důvěru a dobrou volbu při výběru kempu. Děkujeme také partnerům kempu Topgal a Junkride za podporu.

Těšíme se na pokračování při VSA XTREME BMX CAMPU v termínu 7.- 13. 8. 2017 ve skateparku Pardubice. Pozor, registrace již běží v plném proudu!

header_bmx_camp_sots.jpg

GALERIE

PARTNEŘI