START OF THE SEASON BMX CAMP - JARO 2020, ZRUŠENO

V rámci aktuálně se vyvíjející situace ohledně covid-19 a probíhajícím omezením jsme se rozhodli, že se jarní výukový kemp pod názvem START OF THE SEASON BMX CAMP v termínu 8. - 10. 5. 2020 neuskuteční.
Věříme a doufáme, že VSA XTREME BMX CAMP v termínu 10.-16.8.2020 bude probíhat bez omezení - registrace
zde.

Profesionální BMX kempy pod vedením agentury VSA Xtreme pokračují!

V roce 2020 budeme realizovat již 7. ročník jedinečného jarního kempu pro jezdce Freestyle BMX pod názvem START OF THE SEASON BMX CAMP v termínu 8. - 10. 5. 2020. Na jarní kemp navážeme 8. ročníkem letního VSA XTREME BMX CAMPU v termínu 10. - 16. 8. 2020 (CENA: 8 690,- Kč, cena bez ubytování 6 890,- Kč). Registrace od 1. 5. 2020. Podrobnosti o tomto kempu a podklady k registraci zveřejníme na webu www.vsaxtreme.cz v průběhu jara.

kemp_10.jpga_hromadna_fotka_bmx_kemp_1.jpg

Oba kempy se budou konat ve Skateparku v Pardubicích.

Specifikací našich kempů je individuální přístup a maximální ohled ke schopnostem a potřebám každého účastníka. Program je vždy složen tak, aby respektoval možnosti jednotlivců. Zaměřujeme se na mladé jezdce na freestyle BMX kole. Kemp je určený všem zájemcům bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti či znalosti.

Program pod vedením top českých sportovců, členů VSA Xtreme teamu kromě učení triků a správné techniky jízdy obsahuje také přednášky o důležité sportovní přípravě před tréninkem, prevenci před zraněním, informace o doplňcích stravy nebo třeba rady zkušených sportovců ze zákulisí světových závodů, komunikaci se sponzory a mnoho dalších informací.

Pokud zatím nemáš vlastní výbavu (BMX kolo, chrániče), tak Ti v průběhu kempů zapůjčíme veškeré kvalitní sportovní vybavení ZDARMA! (Pozn. počet je omezený.)

Aktuálně přinášíme podrobné informace o jarním kempu START OF THE SEASON BMX CAMPU 2020, který je jako první v pořadí.

bmx_camp_jaro_2020_banner_958x259.jpg


START OF THE SEASON BMX CAMP 2020:

KDY: Nabitý program startuje v pátek 8. 5. 2020 v 15:00 hod a končí v neděli 10. 5. 2020 v 16:30 hod.

KDE: Sejdeme se ve Skateparku v Pardubicích na adrese: Kapitána Bartoše 2788, 53001 Pardubice.

UBYTOVÁNÍ: Hotel Kristl Pardubice včetně občerstvení (plná penze).

CENA KEMPU: 4 390,- Kč. Nabízíme také kemp bez ubytování pro místní, kteří se budou dopravovat sami do skateparku. Cena kempu (bez ubytování, snídaní a večeří) je: 3 890,- Kč. Při registraci do 31.12.2019 sleva 10% z ceny kempu.

REGISTRACE: Napište si o přihlášku na: andy@janvalenta.com. Registrace je omezena počtem účastníků a končí nejpozději 1. 5. 2020!


PROČ S NÁMI?

VSA Xtreme team je jedním z nejproduktivnějších teamů letních extrémních sportů v Evropě zajišťujících přes 60 velkých akcí a doprovodných programů za rok. Kemp bude pod vedením Jenyho Valenty, který se živil ježděním na BMX kole a několik let jezdil v kategorii PRO v top 10. světové špičky ve vertikální rampě. Jeny se zúčastnil několika mezinárodních exhibic a show po celém světě, je sponzorovaný Woodward campem v USA, kde strávil hodně času i v době pořádání světově nejznámějších výukových letních kempů. Byl pravidelně zván na zastávky závodů X Games a Dew Tour a má spoustu cenných informací i díky dokončenému studiu sportovní akademie v Praze, obor management sportu.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti začátečníkům i těm nejlepším.


PROČ NA JAŘE?

Jaro je nejdůležitější tréninkové období pro přípravu celé sezóny. Po zimním útlumu je ideální čas vyladit nové triky, zapracovat na stylu a nakopnout touto velkou událostí svoji sezónu opravdu ve stylu. Termín kempu jsme posunuli na květen, tak aby byl kemp v duchu START OF THE SEASON a umožnili jsme tak všem jezdcům parádní start do nové sezóny.


PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Zastřešený areál nabízí velmi dobré spojení pro příjezd vlakem nebo autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni, ale vyhovuje i začátečníkům.


NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Vysvětlíme Vám jak freestyle BMX sport funguje a pod vedením předních jezdců těchto sportů v ČR si budete moci vše zkoušet, obkoukávat, učit se a užívat třeba i Vaše první dny strávené na BMX kolech. V programu jsme pro Tvou motivaci připravili exhibici profesionálních jezdců na BMX. Své schopnosti a dovednosti budeš moci také ukázat v Jam závodu. Jeden z prvních závodů roku (pouze pro účastníky kempu) může být Tvou dobrou zkušeností pro přicházející sezónu. Bojovat se bude o hodnotné ceny partnerů kempu.

CO KEMP DÁLE ZAHRNUJE A CO TĚ ČEKÁ NAVÍC?

Ubytování na dvě noci v klidné a bezpečné části města v hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Snídaně v hotelu, teplý oběd dovezený do skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu. Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne. Na každého účastníka čekají dárky a vybavení od partnerů kempu.


JAKÉ JSOU PRAVIDLA?

Kemp je omezen počtem zúčastněných. Preferujeme individuální přístup ke každému účastníkovi kempu. Kemp je věkově neomezený. Neváhej a registruj se na e-mailu: andy@janvalenta.com nebo volej pro další informace na tel.: 739 636 976. Registrace je platná po odeslání vyplněné přihlášky a zaplacení stanovené zálohy.

Report VSA XTREME BMX CAMP 2018 zde.


VÁNOČNÍ POUKAZ

Chcete věnovat účast na START OF THE SEASON BMX CAMPU 2020 svým dětem pod stromeček? Stáhněte si Vánoční poukaz v PDF a vytiskněte si ho jako vánoční dárek, který potěší!

kempy_vanocni_poukazy_stra_nka_2.jpg

GALERIE

PARTNEŘI