START OF THE SEASON BMX & SCOOTER CAMP 2014

Profesionální výukové kempy pod vedením agentury VSA Xtreme pokračují!

V roce 2014 pořádáme 2. ročník jedinečného jarního kempu populárních letních extrémních sportů Freestyle BMX a Freestyle Scootering.

Specifikem našich kempů je individuální přístup a maximální ohled ke schopnostem a potřebám každého účastníka. Program je vždy složen tak, aby respektoval možnosti jednotlivců. Kemp je zaměřený na výuku jízdy na BMX kole a na Freestyle koloběžce a je otevřený všem zájemcům bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti či znalosti.

Přihlas se do kempu a buď součástí tohoto jedinečného prodlouženého víkendu pod vedením top českých sportovců. Freestyle Scooter povede hlavní instruktor Petr Macháček a jeho kolegové Tomáš Lorenc, Daniel Baudyš a Ríša Zelinka. Hlavním instruktorem BMX bude PRO rider, účastník závodů X Games Jeny Valenta společně s VSA Xtreme team jezdci více mistrem ČR 2013 v parku Patrikem Fafkem a více mistrem ČR 2013 v minirampě Honzou Hanzlíkem. Dále se můžete těšit na hosty kempu, kdy se představí jezdci jako David Janáč, Erik Figar, Lukáš Seidler, Kuba Trojan, Luboš Daněk, Ondra Havlíček a další.

Program bude kromě výuky triků a správné techniky jízdy obsahovat také přednášky o důležité sportovní přípravě před tréninkem zahrnující strečinkové cviky, informace o doplňcích stravy, prevenci před zraněním nebo třeba rady zkušených sportovců ze zákulisí světových závodů apod.

Pokud zatím nemáš vlastní výbavu (kolo, koloběžku, chrániče), tak Ti v průběhu kempu zapůjčíme veškeré kvalitní sportovní vybavení ZDARMA! (Pozn. počet je omezený.)

 

KDY: Nabitý program startuje ve čtvrtek 1. 5. 2014 ve 13:00 hod a končí v neděli 4. 5. 2014 v 17:00 hod.

KDE: Sejdeme se ve Skateparku v Pardubicích na adrese: Kapitána Bartoše 2788, 53001 Pardubice.

UBYTOVÁNÍ: Hotel Kristl Pardubice včetně občerstvení (plná penze).

CENA KEMPU: 3 990,- Kč. (Při registraci v období 16. - 23. 12. 2013 Vánoční poukaz na slevu 10%!)

POZOR NABÍZÍME TAKÉ KEMP BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU! CENA KEMPU (BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ) JE: 3 090,- Kč.

Platba 50% částky při registraci, 50% při nástupu do kempu v hotovosti.

REGISTRACE: Napište si o přihlášku na: andy@janvalenta.com, tel: 739 636 976. Registrace startuje 16. 12. 2013.

 

AKTUALIZOVÁNO 20. 1. 2014 - kemp je již obsazený!

 

PROČ S NÁMI?

VSA Xtreme team je jedním z nejproduktivnějších teamů letních extrémních sportů v Evropě zajišťujících přes 50 velkých akcí a doprovodných programů za rok. Kemp bude pod vedením Jenyho Valenty, který se živí ježděním na BMX kole a jezdí v kategorii PRO již 9 let. Jeny se zúčastnil několika mezinárodních exhibic a show po celém světě, je sponzorovaný Woodward campem v USA, kde strávil hodně času i v době pořádání světově nejznámějších výukových letních kempů. Je pravidelně zván na zastávky závodů X Games a Dew Tour a má spoustu cenných informací i díky dokončenému studiu sportovní akademie v Praze, obor management sportu.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti začátečníkům i těm nejlepším.

 

PROČ NA JAŘE?

Jaro je nejdůležitější tréninkové období pro přípravu celé sezóny. Po zimním útlumu je to ideální čas vyladit nové triky, zapracovat na stylu a nakopnout touto velkou událostí svoji sezónu opravdu ve stylu.

 

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Nabízí velmi dobré spojení pro příjezd vlakem nebo autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni i samotnou výuku základů. Aby toho nebylo málo, tak skatepark doplníme top mobilními překážkami VSA Xtreme agentury.

 

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

START OF THE SEASON BMX & SCOOTER CAMP 2014 bude obsahovat výuku triků a ježdění pod vedením předních jezdců těchto sportů v ČR. V programu jsme pro Tvou motivaci připravili exhibici profesionálních jezdců na Freestyle Scooter a na BMX. Své schopnosti a dovednosti budeš moci také ukázat v Jam závodu. Jeden z prvních závodů roku (pouze pro účastníky kempu) může být Tvou dobrou zkušeností pro přicházející sezónu.

 

CO KEMP DÁLE ZAHRNUJE A CO TĚ ČEKÁ NAVÍC?

Ubytování na tři noci v klidné a bezpečné části města v hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Snídaně v hotelu, teplý oběd dovezený do skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu. Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne.

Na každého účastníka čekají hodnotné dárky a vybavení od partnerů kempu, Monster Energy drinky aj.

 

JAKÉ JSOU PRAVIDLA?

Kemp je omezen počtem zúčastněných. Preferujeme individuální přístup ke každému účastníkovi campu. Proto je maximální počet přihlášených sportovců 40. Neváhej a registruj se na: andy@janvalenta.com nebo volej pro další informace na tel.: 739 636 976.

Pro opakovanou účast na VSA Xtreme kempech v roce 2014 nabízíme každému zúčastněnému slevu za věrnost 10 % na další kemp.

Další informace a harmonogram kempu brzy doplníme.


PARTNEŘI:

FUSE | TBB BIKE.CZ GIZMANIA | NEW ERA| ETNIES | SNOWBOARDEL

NUTREND | SKATEPARK PARDUBICE

pppartnei.jpg

MEDIÁLNÍ PARTNER: Dirtbiker.cz

 

V létě 2014 budeme na tento kemp navazovat a můžete se již nyní těšit na:

  • BMX CAMP by VSA Xtreme: 11. - 17. 8. 2014
  • SCOOTER CAMP by Skatepark Pardubice: 4. - 10. 7. 2014 a 4. -  10. 8. 2014.

 

copyright © 2012 - 2013 VSA Xtreme - všechna práva vyhrazena - další publikování obsahu bez souhlasu VSA Xtreme zakázáno!


GALERIE

PARTNEŘI