START OF THE SEASON PARKOUR CAMP - JARO 2020, ZRUŠENO

V rámci aktuálně se vyvíjející situace ohledně covid-19 a probíhajícím omezením jsme se rozhodli, že se jarní výukový kemp pod názvem START OF THE SEASON PARKOUR CAMP v termínu 8. - 10. 5. 2020 neuskuteční.
Věříme a doufáme, že PARKOUR CAMP v termínu 12.-15.8.2020 bude probíhat bez omezení - registrace zde.

Profesionální parkour kempy pod vedením agentury VSA Xtreme pokračují!

V roce 2020 budeme realizovat jedinečný jarní parkour kemp pro všechny milovníky tohoto sportu pod názvem START OF THE SEASON PARKOUR CAMP v termínu 8. - 10. 5. 2020.

Na jarní kemp navážeme 2. ročníkem letního VSA XTREME PARKOUR CAMPU v termínu 12. - 15. 8. 2020 (CENA: 4 990,- Kč, cena bez ubytování 3 990,- Kč). Registrace od 1. 5. 2020. Podrobnosti o tomto kempu a podklady k registraci zveřejníme na webu www.vsaxtreme.cz v průběhu jara.

Oba kempy se budou konat ve Skateparku v Pardubicích.

img_2191.jpgimg_2076.jpg

Specifikací našeho kempu je individuální přístup a maximální ohled ke schopnostem a potřebám každého účastníka. Program je vždy složen tak, aby respektoval možnosti jednotlivců. Zaměřujeme se na výuku free runningu a parkouru, která je určená všem zájemcům bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti či znalosti.

Program pod vedením top českých sportovců, členů VSA Xtreme teamu kromě učení triků a správné techniky jízdy obsahuje také přednášky o důležité sportovní přípravě před tréninkem, prevenci před zraněním, informace o doplňcích stravy nebo třeba rady zkušených sportovců ze zákulisí závodů, komunikaci se sponzory a mnoho dalších informací.

Aktuálně přinášíme podrobné informace o jarním kempu START OF THE SEASON PARKOUR CAMPU 2020, který je jako první v pořadí.

parkour_camp_jaro_2020_banner_958x259.jpg


START OF THE SEASON PARKOUR CAMP 2020:

KDY: Nabitý program startuje v pátek 8. 5. 2020 v 15:00 hod a končí v neděli 10. 5. 2020 v 16:30 hod.

KDE: Sejdeme se ve Skateparku v Pardubicích na adrese: Kapitána Bartoše 2788, 53001 Pardubice.

UBYTOVÁNÍ: Hotel Kristl Pardubice včetně občerstvení (plná penze).

CENA KEMPU: 4 390,- Kč. Nabízíme také kemp bez ubytování pro místní, kteří se budou dopravovat sami do skateparku. Cena kempu (bez ubytování, snídaní a večeří) je: 3 890,- Kč. Při registraci do 31.12.2019 sleva 10% z ceny kempu.

REGISTRACE: Napište si o přihlášku na: andy@janvalenta.com. Registrace je omezena počtem účastníků a končí nejpozději 1. 5. 2020!

PROČ S NÁMI?

VSA Xtreme team je jedním z nejproduktivnějších sportovních teamů v ČR zajišťujících přes 60 velkých akcí a doprovodných programů za rok. Kemp bude pod vedením profesionálních sportovců a členů VSA Xtreme teamu.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti začátečníkům i těm nejlepším.


PROČ NA JAŘE?

Jaro je nejdůležitější tréninkové období pro přípravu celé sezóny. Po zimním útlumu je ideální čas vyladit nové triky, zapracovat na stylu a nakopnout touto velkou událostí svoji sezónu opravdu ve stylu. Termín kempu jsme posunuli na květen, tak aby byl kemp v duchu START OF THE SEASON a umožnili jsme tak všem sportovcům parádní start do nové sezóny.


PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Nabízí velmi dobré spojení pro příjezd vlakem nebo autobusem. Samotný park má veškeré potřebně zázemí a vybavení, které doplníme profesionálními parkourovými překážkami agentury VSA Xtreme.


NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Program bude zaměřen na výuku triků, se kterými Ti budou pomáhat zkušenní sportovci. Dále se můžeš těšit na exhibici profesionálních sportovců, která bude sloužit zároveň jako inspirace a motivace k Tvému zlepšování. Po celý týden budeš mít k dispozici naše profesionální sportovní překážky.


CO KEMP DÁLE ZAHRNUJE A CO TĚ ČEKÁ NAVÍC?

Ubytování na dvě noci v klidné a bezpečné části města v hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Snídaně v hotelu, teplý oběd dovezený do skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu. Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne. Na každého účastníka čekají dárky a vybavení od partnerů kempu.


JAKÉ JSOU PRAVIDLA?

Kemp je omezen počtem zúčastněných. Preferujeme individuální přístup ke každému účastníkovi kempu. Kemp je věkově neomezený. Neváhej a registruj se na e-mailu: andy@janvalenta.com nebo volej pro další informace na tel.: 739 636 976. Registrace je platná po odeslání vyplněné přihlášky a zaplacení stanovené zálohy.

Report VSA XTREME BMX & PARKOUR CAMP 2019 zde.

 

VÁNOČNÍ POUKAZ

Chcete věnovat účast na START OF THE SEASON PARKOUR CAMPU 2020 svým dětem pod stromeček? Stáhněte si Vánoční poukaz v PDF a vytiskněte si ho jako vánoční dárek, který potěší!

kempy_vanocni_poukazy_stra_nka_1.jpg

GALERIE

PARTNEŘI