SWIS SHOP X FEST STOP

AGANG SUMMER X FEST tour je bohužel u konce. Poslední zastávku pod názvem SWIS SHOP X FEST stop jsme si užili ve velkém. Náš oblíbený areál v ATC Vranovská pláž byl plně obsazený a my jsme se tak mohli těšit na pořádné publikum!

Přípravy probíhaly stejně jako na ostatních zastávkách už od samého rána. Nad pláží Vranovské přehrady vyrostla MONSTER mobilní minirampa, zóny partnerů akce a Action sport bar, kde se už během stavby shromažďovaly skupinky lidí, kteří byli nedočkaví a připraveni na VSA Xtreme show.

Půjčovna kol AGang byla plná nejnovějších modelů pouze při stavění a bourání stanů. Během dne se všechny kola vypůjčily a stála zde fronta dalších zájemců.

Další oblíbenou zónou byl VZP stan, který nabízel bezplatné měření stresových hodnot a pružnosti cév. Nechyběla zóna Gizmanie, ve které byly připraveny koloběžky na vypůjčení.

Program odstartoval ve 13:00 hodin představením jezdců. Jeny Valenta nás v pozici speakera provázel celý den. Team složený z 3. teamových jezdců Gizmania – Michal Tesař, Jára Soukup (Mini) a Ríša Zelinka doplnili TOP jezdci na BMX – Erik Figar, David Janáč, Patrik Fáfek a Bernard Soška. Kluci celý den bavili publikum svými kousky a předháněli se v obtížnosti odjetých triků. Po exhibicích následovala autogramiáda jezdů, která nebrala konce.

V průběhu dne na akci dorazil také MONSTER ENERGY team se svým trackem, který byl přeplněný vychlazenými energy drinky. Všechny se mezi publikum rozdali ZDARMA.

Mezi jednotlivými show VSA Xtreme teamu proběhly slibované soutěže o drobné ceny od našich partnerů. Soutěžilo se na rychlost v průjezdu slalomu vytvořeného z MONSTER plechovek nebo také v rychlosti nafukování Primeros produktů. Publikum poctivě fandilo a hlavně se pobavilo jednotlivými výkony soutěžících.

Skvělý letní den pokračoval až do večera. Ve 21:30 následovala noční show, která stála za to! Krásně osvětlená rampa, obrovské publikum plné nadšených lidí, to mají kluci rádi. Proto nás čekaly opravdu ty nejlepší a nejtěžší triky, které kluci umí. Exhibice trvala téměř hodinu a na všechny čekal zasloužený potlesk. Večer jsme zakončili hip hopovým vystoupením dvojice Douny&Fudja a skvělou párty.

Kompletní fotogalerii z akce najdete na našem facebooku.
Video by Gizmania zde.

AGANG SUMMER X FEST tour je pro tento rok u konce. Děkujeme partnerům akce za jejich podporu a těšíme na další ročník!

 

Projekt vznikl za podpory partnerů akce:
AGangVZP | Primeros | Swis-shop.cz | Monster Energy | Gizmania

Exkluzivním mediálním partnerem je
Fajn rádio

Mediální partneři:
Maxim | Tbb-bike.cz

 

GALERIE

ČERVEN 2021KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NEBLIŽŠÍ AKCE

ZVEME VÁS

SNOWBOARDEL X FEST STOP

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI