TOPGAL BMX & SCT DAY VE SKATEPARKU PARDUBICE - ZRUŠENO

Velice nás to mrzí, ale naše snaha organizovat sportovní program je opět přerušena vládním opatřením...
Budeme Vás informovat o novém termínu akce.

VSA Xtreme ve spolupráci se Skateparkem Pardubice za podpory Topgal pořádá den plný ježdění na freestyle BMX kolech a koloběžkách! Akce se díky vládnímu omezení nemohla uskutečnit v plánovaném termínu v rámci podzimních prázdnin. Trpělivě jsme vyčkávali na nový možný termín a tím bude neděle 20. 12. 2020! Sejdeme se tak v krásném předvánočním čase.

Náš program znáte v rámci profesionálních výukových jarních a letních BMX kempů, které úspěšně pořádáme již 8 let.

KDY: Nabitý program startuje v neděli 20. 12. 2020 v 10:00 hod a končí v 17.00 hod.
KDE: Sejdeme se ve Skateparku v Pardubicích na adrese: Kapitána Bartoše 2788, 53001 Pardubice.
CENA PROGRAMU: 390 Kč (platba v hotovosti na místě). Cena zahrnuje vstupné do skateparku, výuku a občerstvení...

bmxxday_2020_banner_958.jpg

Skatepark Pardubice bude tento den uzavřen jen pro účastníky akce. Zajištění zdravotníka a občerstvení pro účastníky formou pitného režimu (vč. horkého čaje), polévky na oběd a odpolední svačiny je samozřejmostí.

Program bude probíhat pod vedením Topgal team jezdců. Pro freestyle koloběžky bude k dispozici Marek Rathouský, Jerry Kozel, a Petr Gerža. Pro freestyle BMX Miki Hovorka, Tomáš Beran, Kryštof Odehnal a Jeny Valenta

Jezdci budou rozděleni do skupin podle zkušenností. Začátečníci budou moci pod dohledem zkušeného jezdce trénovat a zkoušet základy ježdění a základní triky. Pro pokročilé i zkušenné jezdce bude program individuálně připraven dle kvality ježdění jednotlivé skupiny. Budeme mít připravené soutěže, jam o pěkné dárky Topgal, nafukovací resie, fotostěnu, aj.

Počet míst je omezený na celkem 50 účastníků (součet obou sportů). Tento počet se může vzhledem k novým opatřením vlády změnit.

Neváhej a registruj se vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Pokud zatím nemáš vlastní výbavu (BMX kolo, koloběžku, helmu, chrániče), tak Ti zapůjčíme veškeré kvalitní sportovní vybavení ZDARMA! (Pozn. počet je omezený. Tvůj zájem o zapůjčení vybavení potvrď v online formuláři.)

Registrace končí ve čtvrtek 17.12.2020 o půlnoci.

PROČ S NÁMI?

VSA Xtreme team je jedním z nejproduktivnějších teamů letních extrémních sportů v Evropě zajišťujících přes 60 velkých akcí a doprovodných programů za rok. Program bude pod vedením Jenyho Valenty, který se živil 10 let ježděním na BMX kole v kategorii PRO. Jeny se zúčastnil několika mezinárodních exhibic a show po celém světě, byl sponzorovaný Woodward campem v USA, kde strávil hodně času i v době pořádání světově nejznámějších výukových letních kempů. Byl pravidelně zván na zastávky závodů X Games a Dew Tour a má spoustu cenných informací i díky dokončenému studiu sportovní akademie v Praze, obor management sportu.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti začátečníkům i těm nejlepším.

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Nabízí velmi dobré spojení pro příjezd vlakem nebo autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni i samotnou výuku základů.

Pro více informací kontaktujte hlavního organizátora akce Jenyho Valentu na emailu janvalenta@janvalenta.com nebo na telefonu +420 776 130 918.

Těšíme se na Vás.

Organizátor si vymezuje právo změnit termín akce, popřípadě zrušit akci v případě špatného počasí nebo vydaného vládního omezení znemožňujícího konání akce.

GALERIE

KVĚTEN 2024KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI