TOPGAL X FEST STOP

První ze sluncem zalité série festivalů SUMMER X FEST TOUR 2013 je úspěšně za námi!

Náš oblíbený areál autokempu Vranovská pláž byl plně obsazený a my jsme se tak mohli těšit na velké publikum. Od brzkých ranních hodin probíhala stavba a příprava všech zón. Na hřišti u pláže jsme postavili MONSTER mobilní minrampu, kterou na ostatních zastávkách vystřídá Funbox line.

Program, který uváděl Jeny Valenta, trojnásobný Mistr světa ve Freestyle BMX, odstartoval ve 13:00 hodin.

Několikrát za den v mobilní minirampě vystoupil VSA Xtreme team. Patrik Fáfek (BMX), Marek Čejchan (SK8), Honza Hanzlík (BMX) a Tomáš Lorenc (SCOOTER) předváděli ty nejtěžší triky, které publikum ocenilo nemalým potleskem. Po exhibicích následovaly soutěže pro všechny věkové kategorie v podobě slalomu na kole. Vysoutěžit jste si mohli hodnotné ceny od partnerů akce jako např. kvalitní školní batohy od firmy TOPGAL, trička a doplňky od partnerů akce Nintendo, VZPSNOW BOARDS.cz a další. Součástí programu byly workshopy a volné ježdění v minirampě.

K dispozici pro všechny po celé odpoledne byla zdarma půjčovna kol značky AGang. Kola rychle mizela ze stojanů a vyrážela se zájemci po okolí Vranovské přehrady.

O občerstvení se postaral Action sport bar jehož součástí byl nově bar s odborníky na výrobu výborných míchaných alkoholických i nealkoholických drinků.

Prohlédnout zblízka jste si na naší akci mohli vozy Mercedes.Benz, které zdobily naši zónu. V Nintendo stanu byly pro všechny zájemce připraveny skvělé konzole s oblíbenými hrami. Pohodovou letní atmosféru svými hity dolazoval DJ Lucky boy za mixážním pultem.

O půl 10 večer proběhla závěrečná večerní exhibice, kde se sešli všichni naši fanoušci a atmosféra byla nezapomenutelná. Tečku na závěr přidal náš SK8 rider Mára Čejchan, který zarepoval svůj hit Šáňo.

Atmosféru akce nejlépe zachycuje fotogalerie.

Na příští zastávce naší letní tour pod názvem AGANG X FEST STOP, která se koná už ve čtvrtek 11. 7. 2013 v Landal Marina Lipno pro Vás máme nachystané překvapení v podobě přeskoků přes vůz Mercedes-Benz! Tak nezapomeňte, že SUMMER X FEST tour pokračuje po celý červenec ve Vašich oblíbených destinacích po celé ČR!

 

Projekt vznikl za podpory partnerů akce:
Mercedes-Benz AGangVZPTopgalSwis-shop.cz NintendoTempishSnowboards.czLipnobaví

Exkluzivním mediálním partnerem je:
Fajn rádio

Mediální partneři:
Tbb-bike.cz |4camping.cz |dokempu.cz |www.vysavastanu.cz

GALERIE

BŘEZEN 2024KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI