VSA XTREME ACTION FUN ZONE - VELETRH FOR BIKES 2020 - ZRUŠENO

POZOR ZRUŠENO - doporovodný program v rámci 11. ročníku veletrhu FOR BIKES je vzhledem k aktuální situaci a možnému šíření nákazy koronaviru COVID – 19 zrušen.

VSA Xtreme bude se svým programem opět součástí oblíbeného pražského veletrhu cyklistiky FOR BIKES. V pořadí 11. ročník největšího cyklistického veletrhu v České republice se uskuteční 20. – 22. 3. 2020 v tradičních prostorách PVA EXPO Letňany, Praha.

Doprovodný program agentury VSA Xtreme najdete nově v hale číslo 1A (mapa zde).

VSA XTREME ACTION FUN ZONE zde bude letos především pro Vás a pro Vaše děti. Od pátku do neděle Vám zpřístupníme mobilní mikro rampu, kolem které vyroste silnice s Author jízdou zručnosti. K zapůjčení budou dětská horská kola Author vel. 16“, 20“ a 24“, BMX kola, koloběžky, helmy a to vše zdarma jen pro Vás.

img_8169.jpgimg_6577ol.brno.jpgimg_8152.jpg

Několikrát za den se můžete těšit na BMX & SCOOTER SHOW od profíků z VSA Xtreme teamu. V programu kromě show a workshopů letních extrémních sportů nebudou chybět soutěže o ceny partnerů naší zóny.

Dále se můžete těšit na expozice firem AuthorScootshop.cz, výrobce kvalitního funkčního oblečení Scutumwear a na přehlídku oblíbených paddleboardů od Snowboardel.cz.

V sobotu odpoledne bude mikrorampa patřit jezdcům freestyle koloběžek, kdy se uskuteční BESTIAL WOLF SCOOTSHOP JAM - technický jam formou prices for trick. Více informací brzy na www.scootshop.cz.

Základní informace o samotném veletrhu For Bikes 2020 (adresa, vstupné, aj.) najdete zde.

 

Partneři VSA XTREME ACTION FUN ZONE:

sni_mek_obrazovky_2020_02_07_v_10.49.40.jpg

 

harmonogram.jpg

GALERIE

PARTNEŘI