VSA XTREME BMX CAMP

VSA Xtreme ve spolupráci se Skateparkem Pardubice po velmi úspěšném jarním víkendovovém kempu pod názvem START OF THE SEASON SCOOTER & BMX CAMP pořádají pěti denní výukový kemp pouze pro BMX.

VSA XTREME BMX CAMP je pěti denní program určený začínajícím i pokročilým jezdcům na freestyle BMX, který není věkově omezený a bude se odehrávat převážně ve skateparku v Pardubicích, který je svou rozlohou, vybavením a koncepcí jedinečným areálem v ČR.

Máme možnost zapůjčit Vám vybavení s ochrannými pomůckami a postarat se i o Ty, kteří na BMX kole nikdy nestáli, ale chtějí zažít něco nového a strávit týden s tímto zaměřením.

Profesionální vedení s odbornou výukou zajistí zkušení a TOP instruktoři:

  • Jeny Valenta - trojnásobný Mistr Světa a reprezentant ČR na světových závodech X GAMES a DEW TOUR, disciplnína: vert.
  • Patrik Fafek - disciplína: Street, park, miniramp.
  • Ondra Havlíček - disciplína: Street, park, miniramp, dirt.
  • Jan Hanzlík - disciplína: Street, park, miniramp, dirt.

Instruktoři účastníkům kempu předají cenné informace a zkušenosti ze závodů, cestování a z exhibic, které získali mnohaletými zkušenostmi. Dále je pro Vás připraven kurz první pomoci, navázání komunikace se sponzory, údržba a oprava kola, proč je důležité předcházet úrazům tedy používat ochranné pomůcky, meeting o zdravé výživě, proteinech atd. Nebude chybět odpočinkový program v podobě zábavy v lanovém centru, na koupališti Cihelna a spoustu dalších aktivit jako je streetball, stolní tenis, letní kino...

Přihlaš se právě TY, přijeď potrénovat a získat nové přátelé na BMX CAMPU v Pardubicích, kde Ti s Tvým „nadšením“ pomůžou a odborně poradí ti nejlepší jezdci v ČR.

 

TERMÍN KEMPU: start je 9. 7. 2013 v 13:00 závěr a rozloučení je 13. 7. 2013 v 17:00.

UBYTOVÁNÍ A STRAVA: Ubytování v klidné a bezpečné části města v hotelu Kristl s plnou penzí, obědy, svačiny a večeře s výdejem přímo v areálu skateparku, snídaně a večeře v hotelu.

CENA KEMPU: 4.990 CZK

POZOR NABÍZÍME TAKÉ KEMP BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU! CENA KEMPU BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ: 3.890 CZK

 

Neváhej a registruj se na emailu: andy@janvalenta.com nebo volej pro další informace na tel.: 739 636 976.


PROČ S NÁMI?

Proč si vybrat zrovna VSA XTREME BMX CAMP, když kempů s takovým zaměřením přibývá? Je to jednoduché, za nás mluví činy. Máme nejlepší instruktory s mnohaletými zkušenostmi, kteří jsou pod vedením Jenyho Valenty, který se živí ježděním na BMX kole a jezdí v kategorii PRO již 12 let. Jeny je nejúspěšnějším BMX jezdcem v ČR. Zúčastnil se spousty mezinárodních exhibic a show po celém světě, je pravidelně zván na zastávky závodů X Games a Dew Tour a má spoustu cenných informací i díky dokončenému studiu sportovní akademie v Praze, obor management sportu. Jsme připraveni předat informace a zkušenosti začátečníkům i těm nejlepším.

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Dobré zázemí pro jezdce, kvalitní sociální zařízení, potřebné nářadí k běžné údržbě kola. Nabízí velmi dobré spojení pro příjezd vlakem nebo autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni i samotnou výuku základů. Pokud se Vám i toto zdá málo, skatepark bude doplněn našimi mobilními překážkami - Funbox, Street zone.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Program bude zaměřen na výuku triků, s kterými Ti budou pomáhat nejzkušenější jezdci z ČR. Dále se můžeš těšit na exhibice profesionálních BMX jezdců, která bude sloužit zároveň jako inspirace a motivace k Tvému zlepšování. Své schopnosti a dovednosti budeš moct uplatnit v BMX Jam závodu, který je pro Vás nachystán v programu na poslední den (závod pouze pro účastníky kempu). Celý pěti denní program budeš mít k dispozici naši exkluzivní mobilní překážku. Mimo ježdění také lanové centrum a nebo koupaliště.

CO KEMP DÁLE ZAHRNUJE?

Ubytování v klidné a bezpečné části města, v hotelu Kristl. Raní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Snídaně v hotelu, teplý oběd dovezený do skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu. Grilování ve skateparku s volným ježděním. Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne.

JAKÉ JSOU PRAVIDLA A CO TĚ ČEKÁ NAVÍC?

Kemp je omezen počtem zúčastněných. Nabízíme exkluzivní a individuální přístup ke každému účastníkovi campu. Proto je maximální počet jezdců na BMX 30. Na každého účastníka čekají dárky a vybavení od partnerů, kteří podpořili tuto akci:

TBB-bike.cz | Fuse ProtectionSkatepark PardubiceHotel Kristl

 

VSA Xtreme BMX camp podporuje Monster Energy. Po celou dobu campu bude jezdcům k dispozici Monster Energy chill zóna a drinky. Camp navštíví Monster Energy crew s Monster truckem.

Mediálním partnerem je Spin rádio!

GALERIE

PARTNEŘI