VZP X FEST STOP

Ve čtvrtek 19. července v Autokempu Seč Pláž u Pardubic proběhla 2. zastávka AGANG SUMMER X FEST tour pod názvem VZP X FEST STOP.

Opět jste mohli vidět vystoupení špičkových jezdců letních extrémních sportů, pro které na místě vyrostla MONSTER minirampa, tentokrát v užší verzi než obvykle kvůli nerovnému povrchu. Na BMX se představili Erik Figar, Jirka Grygar a Bernard Soška, které doplnila skupinka profíků na Freestyle koloběžce - Ríša Zelinka, Johan Walzel a na skateboardu nechyběl šoumen Marek Čejchan. Počasí se zrovna netvářilo jako by byla půlka července, ale lidí na akci díky velké propagaci dorazilo hodně. Po každé exhibici TOP sportovců byly nachystané soutěže a workshopy s půjčovnou pomůcek zdarma. Nechyběla autogramiáda jezdců a skvělá zábava pro všechny.

Občerstvení pro Vás bylo připravené u stylového Action sport baru, vyzkoušet jste si mohli novou kolekci kol AGANG nebo koloběžky od firmy GIZMANIA. Partnerem celé akce byla VZP, která zajistila zájemcům bezplatné měření tlaku, podílu tuku v těle a BMI.  Celým programem nás provázel moderátor a elitní jezdec v jedné osobě Jeny Valenta.

Letní den plný skvělé atmosféry zakončila noční exhibice jezdců. Tečku za dnem udělala dvojka Douny&Fudja svým živým hip hopovým vystoupením.

 

Akce byla velmi úspěšná. Děkujeme sponzorům celé akce a těšíme se na další zastávku:
PRIMEROS X FEST STOP - 2. 8. 2012, ATC Merkur, Novomlýnská nádrž

 

Projekt vznikl za podpory partnerů akce:
AGangVZP | Primeros | Swis-shop.cz | Monster Energy | Gizmania

Exkluzivním mediálním partnerem je
Fajn rádio

Mediální partneři:
Maxim | Tbb-bike.cz

 

GALERIE

ČERVEN 2021KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NEBLIŽŠÍ AKCE

ZVEME VÁS

SNOWBOARDEL X FEST STOP

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI