ADRENALINOVÝ DEN

Header

Máme za sebou akci Adrenalinový den, která proběhla v neděli 26. srpna v areálu Olympia parku v Brně. Akce byla výjimečná tím, že se při ní uskutečnila poslední zastávka seriálu závodů MONSTER ENERGY GRAND BMX a vyhlásili jsme tak Mistra ČR ve Freestyle BMX v minirampě.

Díky skvělé spolupráci s Olympií Brno a maximální propagaci akce po celém Brně přilákal náš pestrý program spoustu diváků, kteří si i přes zatažené počasí atmosféru akce užili na plno.

V amfiteátru Olympia parku vyrostla naše MONSTER mobilní minirampa a street zóna, kde bylo možné si ZDARMA vypůjčit kola AGang nebo brusle K2 a vyzkoušet je přímo na rychlodráze v parku. V programu nechyběly soutěže o věcné ceny partnerů akce a workshopy nejen pro děti.

Celým programem Vás provedla dvojice úspěšných sportovců – olympijský vítěz Aleš Valenta a trojnásobný Mistr světa ve Freestyle BMX Jeny Valenta.

Atmosféru svými hity doplnil živě DJ Chocolatic.

Na závod pod názvem OLYMPIA BMX GAMES nakonec dorazilo 16 kvalifikovaných sportovců. Do finále postoupilo 12 riderů. Porota a diváci se pěkně zapotili, protože padaly ty nejtěžší triky, které se jen tak nevidí. Podrobnosti o závodě, si můžete přečíst zde.

Po horkém finále na pódiu vystoupil oblíbený rapper EL NINO, po kterém šílely davy fanoušků.

Následovalo slavnostní vyhlášení výsledků závodu a také celého seriálu MONSTER ENERGY GRAND BMX, jehož součástí byly celkem 3 závody, ze kterých se jednotlivé body sčítaly.

Vítězem nedělního závodu OLYMPIA BMX GAMES se stal David Janáč, který si stejně jako TOP 10 sportovců odnesl věcné ceny od partnerů akce a PRIZE MONEY.

Titul Mistra ČR získal 17 letý rider z malé vesničky Brumov-Bylnice Erik Figar. Vícemistrem ČR se stal David Janáč a 3. místo vybojoval Daniel Mlejnek.

Kompletní fotogalerie z akce je ke zlédnutí zde.

Celkové bodové hodnocení ze všech zastávek MONSTER ENERGY GRAND BMX najdete zde.