SPORTOVNÍ PARK PARDUBICE, MONSTER ENERGY GRAND BMX 2020 - REPORT

Velkou novinkou letošní oblíbené akce Sportovní park Pardubice v termínu 8. - 16. 8. 2020 byla Freestyle zóna pod taktovkou VSA Xtreme ve spolupráci se Skateparkem Pardubice a podporou firmy Foxconn. V zóně si návštěvníci mohli vyzkoušet jízdní kola a koloběžky na připravených překážkách jízdy zručnosti. Ti odvážnější se pod dohledem profesionálních jezdců mohli projet ve dvojité minirampě, která byla dominantou FOXCONN SKATEPARK PARDUBICE zóny

Pro diváky a jezdce Freestyle BMX jsme měli připravený exkluzivní závod MONSTER ENERGY GRAND BMX s bojem o titul mistra ČR 2020 v minirampě. Tento závod se uskutečnil v sobotu 15.8. a byl vyvrcholením programu naší zóny. I přes komplikace, o které se nám postaralo deštivé počasí a aktuální podmínky cestování v EU, které nedovolily účast evropských jezdců, se sjel základ české špičky Freestyle BMX scény, který se postaral o nevídanou show při finále kategorie PRO (profesionálů).

Do rampy nastoupili VSA Xtreme team jezdci jako čerstvý Mistr ČR v hlavní Freestyle BMX disciplíně park Tomáš Beran a nebo i samotný vítěz závodu Miki Hovorka. Amatérský titul mistra ČR 2020 v minirampě si z Pardubic odvezl Vojta Kosinka.

Všem jezdcům děkujeme za účast. Partnerům závodu, Sportovnímu parku Pardubice, Městu Pardubice a Pardubickému kraji za podporu a spolupráci realizace zóny a závodu. V neposlední řadě velké díky divákům a stovkám dětí za návštěvu zóny Foxconn Skatepark Pardubice. Celou fotogalerii najdete na Facebooku VSA Xtreme.