VSA XTREME BMX CAMPY V ROCE 2016

VSA XTREME BMX CAMPY V ROCE 2016
Profesionální výukové kempy pod vedením agentury VSA Xtreme pokračují!

V roce 2016 budeme realizovat již 4. ročník jedinečného jarního kempu pro výuku Freestyle BMX pod názvem START OF THE SEASON BMX CAMP v termínu 8. - 10. 4. 2016.

Na jarní výuku navážeme 4. ročníkem letního VSA XTREME BMX CAMPU v termínu 8. - 14. 8. 2016 (CENA: 8 490,- Kč, cena bez ubytování 6 690,- Kč).

Oba kempy se budou konat ve Skateparku v Pardubicích, který letos prošel rekonsturkcí s vybudováním nového zázemí pro sportovce, které je pro naše kempy ideální.

Specifikací našich kempů je individuální přístup a maximální ohled ke schopnostem a potřebám každého účastníka. Program je vždy složen tak, aby respektoval možnosti jednotlivců. Zaměřujeme se na výuku jízdy na BMX kole, která je určená všem zájemcům bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti či znalosti.

Program pod vedením top českých sportovců, členů VSA Xtreme teamu kromě výuky triků a správné techniky jízdy obsahuje také přednášky o důležité sportovní přípravě před tréninkem, prevenci před zraněním, informace o doplňcích stravy nebo třeba rady zkušených sportovců ze zákulisí světových závodů, komunikaci se sponzory a mnoho dalších informací.

Pokud zatím nemáš vlastní výbavu (BMX kolo, chrániče), tak Ti v průběhu kempů zapůjčíme veškeré kvalitní sportovní vybavení ZDARMA! (Pozn. počet je omezený.)

Aktuálně přinášíme podrobné informace o jarním kempu START OF THE SEASON BMX CAMP, který je jako první v pořadí. Podrobnosti o letním VSA XTREME BMX CAMPU zveřejníme na našich stránkách ihned po jarním kempu, tedy začátkem května, kdy bude také spuštěna registrace. Předběžně se však můžete hlásit už nyní na e-mailu: bmx-sengiki@seznam.cz.

 

START OF THE SEASON BMX CAMP 2016:

KDY: Nabitý program startuje v pátek 8. 4. 2016 v 11:00 hod a končí v neděli 10. 4. 2016 v 17:00 hod. Kdo nebude moci dorazit v pátek už v 11:00 na start kempu (např. z důvodu školní docházky) může se do programu přidat později během dne.

KDE: Sejdeme se ve Skateparku v Pardubicích na adrese: Kapitána Bartoše 2788, 53001 Pardubice.

UBYTOVÁNÍ: Hotel Kristl Pardubice včetně občerstvení (plná penze).

CENA KEMPU: 3 990,- Kč.

POZOR NABÍZÍME TAKÉ KEMP BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU! CENA KEMPU (BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ) JE: 3 190,- Kč.

REGISTRACE: Napište si o přihlášku na: bmx-sengiki@seznam.cz, tel: 725 646 554.

 

PROČ S NÁMI?

VSA Xtreme team je jedním z nejproduktivnějších teamů letních extrémních sportů v Evropě zajišťujících přes 60 velkých akcí a doprovodných programů za rok. Kemp bude pod vedením Jenyho Valenty, který se živí ježděním na BMX kole a jezdí v kategorii PRO již 10 let. Jeny se zúčastnil několika mezinárodních exhibic a show po celém světě, je sponzorovaný Woodward campem v USA, kde strávil hodně času i v době pořádání světově nejznámějších výukových letních kempů. Je pravidelně zván na zastávky závodů X Games a Dew Tour a má spoustu cenných informací i díky dokončenému studiu sportovní akademie v Praze, obor management sportu.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti začátečníkům i těm nejlepším.

PROČ NA JAŘE?

Jaro je nejdůležitější tréninkové období pro přípravu celé sezóny. Po zimním útlumu je ideální čas vyladit nové triky, zapracovat na stylu a nakopnout touto velkou událostí svoji sezónu opravdu ve stylu. Poprvé jsme termín kempu posunuli na měsíc duben, tak aby byl kemp v duchu START OF THE SEASON a umožnili jsme tak všem jezdcům parádní start do nové sezóny.

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Nabízí velmi dobré spojení pro příjezd vlakem nebo autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni a pro výuku základů. Aby toho nebylo málo, tak skatepark doplníme mobilními překážkami agentury VSA Xtreme s.r.o.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

START OF THE SEASON BMX CAMP 2016 bude obsahovat výuku triků a ježdění pod vedením předních jezdců těchto sportů v ČR. V programu jsme pro Tvou motivaci připravili exhibici profesionálních jezdců na BMX. Své schopnosti a dovednosti budeš moci také ukázat v Jam závodu. Jeden z prvních závodů roku (pouze pro účastníky kempu) může být Tvou dobrou zkušeností pro přicházející sezónu. Bojovat se bude o hodnotné ceny partnerů kempu.

CO KEMP DÁLE ZAHRNUJE A CO TĚ ČEKÁ NAVÍC?

Ubytování na dvě noci v klidné a bezpečné části města v hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Snídaně v hotelu, teplý oběd dovezený do skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu. Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne.

Na každého účastníka čekají hodnotné dárky a vybavení od partnerů kempu.

JAKÉ JSOU PRAVIDLA?

Kemp je omezen počtem zúčastněných. Preferujeme individuální přístup ke každému účastníkovi kempu. Proto je maximální počet přihlášených 30. Neváhej a registruj se na e-mailu: bmx-sengiki@seznam.cz nebo volej pro další informace na tel.: 725 646 554.

Pro opakovanou účast na VSA Xtreme kempech v roce 2016 nabízíme každému zúčastněnému slevu za věrnost 10 % na další kemp.

PŘIPOMENUTÍ ATMOSFÉRY KEMPŮ V ROCE 2015

Report START OF THE SEASON BMX & SCOOTER CAMP 2014 zde
Report VSA XTREME BMX CAMP 2015 zde.

VÁNOČNÍ POUKAZ

Chcete věnovat účast na START OF THE SEASON BMX CAMPU 2016 svým dětem pod stromeček? Stáhněte si Vánoční poukaz v PDF a vytiskněte si ho jako vánoční dárek, který potěší!

GALERIE

KVĚTEN 2024KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI