O NÁS

NAŠI PRÁCI MÁME RÁDI A DĚLÁME JI NEJLÉPE JAK UMÍME

VSA Xtreme ( VSA Extreme ) neboli Valenta Sport Agency je produkční agentura, která byla založena v roce 2006 Janem Valentou, profesionálním sportovcem, trojnásobným mistrem světa ve freestyle BMX (kat. master) a jediným českým účastníkem hlavních X-GAMES v Los Angeles (2011). Od roku 2014 fungujeme pod společností VSA Xtreme s.r.o. Nyní jsme kompletní ucelený tým české rodinné firmy s působením po celé Evropě, který dělá svoji práci rád v bezkonkurenční kvalitě a ceně.

ZA NÁS MLUVÍ ČINY

Necháváme za sebe mluvit činy. Může se stát, že text níže najdete okopírovaný na webových stránkách jiných českých agentur podnikajících s podobnou tematikou, my Vám však můžeme zaručit, že jsme originál. Zkušenosti majitele agentury Jana Valenty s organizací a účinkováním na exhibicích po celém světě jsme zužitkovali pro práci v Evropě. Naši práci jste mohli vidět v Německu, Rakousku, Slovensku, Polsku, Itálii, Španělsku, Francii, Dánsku a Švédsku. Každoročně organizujeme velké množství zajímavých akcí a projektů. Naše bohaté dlouholeté zkušenosti s produkcí celých akcí nebo jen doprovodných programů jdou v kvalitě a úrovni naší práce jednoznačně vidět. Na konci roku 2019 za sebou máme 650 úspěšných akcí a kompletních produkcí.

calta_2.jpgi37734974_10155398953903239_4942151719988494336_o.jpg

NA NAŠI SHOW VÁM DÁME ZÁRUKU

VSA Xtreme je firmou zaměřenou na produkci akcí a doprovodných programů zejména letních extrémních sportů (freestyle BMX, freestyle scooter, parkour a další...). Řada akcí je kompletně připravovaná dle individuálních přání, očekávání a potřeb klienta, tzv. „na klíč“. Stejně jako jsme originální my, tak i našim klientům rádi jdeme maximálně vstříc a připravujeme do naší show vždy nové originální prvky, které jinde ve sportovním vystoupení neuvidíte. Mimo hlavní program zajišťujeme i mediální kampaně (radio spoty, billboardové kampaně...), grafickou přípravu a další důležitou práci spojenou s úspěšnou akcí.

Zaručujeme 100% spolehlivost, profesionální přístup a maximální nasazení.

Zabýváme se aktivitami, jejichž popularita stále vzrůstá v závislosti na potřebě posouvat hranice lidských možností co možná nejdále – adrenalinové extrémní sporty. Naše show je pro Vás jedinečnou kombinací účinné reklamní strategie spojené s uvolněním adrenalinu při sledování dech beroucí exhibice – tzv. aktivní zviditelnění Vaší firmy nebo značky. Vyzkoušejte s námi netradiční sporty a prožijte dokonalou adrenalinovou show, kterou můžete použít ve své účinné reklamní strategii.

Jsme tu pro dospělé i nedospělé sportovní nadšence, kolektivy, zákazníky a firmy, ale především pro děti a mládež.

Zajistíme zábavu na společenských a veřejných akcích, firemních i soukromých večírcích, školeních a na oslavách. Oživíme veletrhy, předvádění nových produktů na trh, sportovní i dětské dny…

UDÁVÁME SMĚR EXHIBIČNÍCH VYSTOUPENÍ NEJEN V ČR

Vlastníme exkluzivní a nejnovější mobilní překážky nejen v ČR, ale i v Evropě. Mobilní překážky neustále obměňujeme, zdokonalujeme a udržujeme v perfektním stavu. Jen naše samotně stojící překážky budí respekt a tvoří jedinečnou kulisu každého eventu. Nabízíme také samostatný pronájem mobilních překážek. Vše co nabízíme najdete v části našich webových stránek NABÍDKA.

MOBILNÍ PŘEKÁŽKY NEJSOU VŠE

Vlastníme veškeré další vybavení k zajištění úspěšné a zajímavé akce - audiovizuální techniku, podium, hliníkové pódiové konstrukce, profesionální foto výbavu, vybavení pro tvorbu zázemí (stany, umělé travní koberce, posezení, sloupkové ohraničení, aj.). Veškeré vybavení je na přání klienta součástí každé aktivace za minimální ceny.

Samozřejmostí je zajištění kompletní dopravy vlastním vozovým parkem opět za minimální náklady pro naši kompletní vstřícnost a celkovou spokojenost klienta, který se tak opravdu již o nic nestará.


SPOLUPRACUJEME S TĚMI NEJLEPŠÍMI SPORTOVCI

Jméno našeho teamu, kvalita překážek a spolupráce s největšími světovými značkami se stalo motivací spousty mladých sportovců, kteří chtějí být členové VSA Xtreme teamu. Ty opravdu nejtalentovanější a nejlepší sportovce podporujeme, zastupujeme a jsme jediní, kteří Vám je mohou nabídnout.

Specializujeme se na freestyle BMX, freestyle scooter, parkour a další sporty. Na přání s Vámi probereme možnosti a doporučíme Vám pro vaši akci konkrétní sportovce.

PRO VÁS COKOLI

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám informace doplníme, připravíme ucelenou nabídku a hlavně Vás ujistíme, že jednáte s těmi pravými za bezkonkurenční cenu.


GALERIE
VIDEO

ZÁŘÍ 2023KALENDÁŘ AKCÍ

« »
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

PARTNEŘI